Excalibur laptop alınır mı?

alparo

Hectopat
Makaleler
1
Casper Excalibur laptoplar cidden alınır mı? Bana sanki " Hey çocuk, bu bilgisayarda RTX ve 32 GB RAM var hem de 9000 TL'ye " mantığıyla ufak çocukların paralarını sövüşlemek için piyasaya çıkarılmış dandik laptoplar gibi geliyor. Yanılıyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper Excalibur laptoplar cidden alınır mı? Bana sanki " Hey çocuk, bu bilgisayarda RTX ve 32 GB RAM var hem de 9000 TL'ye " mantığıyla ufak çocukların paralarını sövüşlemek için piyasaya çıkarılmış dandik laptoplar gibi geliyor. Yanılıyor muyum?
katılıyorum kanka. bana da lazım bu aralar ama casper kesinlikle düşünmüyorum.

Ben de öyle düşünüyorum. Excalibur oyunda güç budur 🤣

RTX 2060'lı laptopu bile muadillerine göre çok aşağıda. Muhtemelen anakartın ve/veya SSD'nin kalitesizliğinden kaynaklanmakta. Dolayısı ile, hiçbir şekilde Excalibur ve Casper önermem.

Herkes kötü diyor ama ben aldım süper ötesi bir şey daha hiçbir sıkıntısını görmedim görmem de. Güveniyorum cünkü. Cok iyi bilgisayar.

Aynen aynen. Mükemmel ya beyler biz bunu niye daha önce düşünmedik. Gerçekten harika bilgisayar. Mükemmel ya mükemmel.

Ayrıca soba olarak da çok işe yarıyor gerçekten. Doğalgaz masraflarını karşılıyor adamlar. Daha ne olsun (!)

Kaynak: Ben kullandım da oradan biliyorum.

Hem sorunlu bilgisayar hem de servisi kötü. Bir de üstüne ısınıyor. Hadi sorunlu olsa sadece iyi. Servise göndereceksin adam zırvalıyor 2-3 bir şey "O yüzden bunlar" diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı