Excalibur Şaşırttı (G870)

Yani normalde Excalibur G770'leri çok ucuz olsa da önermiyolardı bunları önerebilirler.

Hocam bu forumda Casper laptop modellerinin çoğu modelini kullanan insanlar iyi gözle bakmıyor. Bu modeli kullanıp da deneyimleyen olursa ve Sosyalde sorunu veya övgüsü olupta yazarsa biz de görürüz.

Bende G770 var oyunda 100 dereceleri görüyor. Bir arkadaşıma dedim bir denesek mi diye laptop bakıyordu. G870 diye serisi çıkmış. Aldı geldi. Testleri yaptığında ise... Laptop buz gibi çalışıyor. Artık laptop önerilerinde Excalibur önerebiliriz :)
Yeni görüyorum Modart da videosunu çekmiş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an testlere devam ediyor, bitince sıcaklık değerlerini paylaşacağım sizle.

Arkadaşın ilk bilgisayarı olduğu için daha oyunları yok, CS testini atacağım sadece.

Bide furmark.
GOW'DA 97 dereceye kadar çıktı bu normal mi ki

Bende G770 var oyunda 100 dereceleri görüyor. Bir arkadaşıma dedim bir denesek mi diye laptop bakıyordu. G870 diye serisi çıkmış. Aldı geldi. Testleri yaptığında ise... Laptop buz gibi çalışıyor. Artık laptop önerilerinde Excalibur önerebiliriz :)
Yeni görüyorum Modart da videosunu çekmiş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an testlere devam ediyor, bitince sıcaklık değerlerini paylaşacağım sizle.

Arkadaşın ilk bilgisayarı olduğu için daha oyunları yok, CS testini atacağım sadece.

Bide furmark.
Bakalım yılların algısını kırabilecek bir model olacak mı? Ucuz olursa neden "yerli firma"ya kazandırmayalım?

Yeni konular

Geri
Yukarı