Excalibur Şaşırttı (G870)

Bende G770 var oyunda 100 dereceleri görüyor. Bir arkadaşıma dedim bir denesek mi diye laptop bakıyordu. G870 diye serisi çıkmış. Aldı geldi. Testleri yaptığında ise... Laptop buz gibi çalışıyor. Artık laptop önerilerinde Excalibur önerebiliriz :)
Yeni görüyorum modart da videosunu çekmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an testlere devam ediyor, bitince sıcaklık değerlerini paylaşacağım sizle.

Arkadaşın ilk bilgisayarı olduğu için daha oyunları yok, CS testini atacağım sadece.

Bir de FurMark.

İşlemci yine 95'i görüyor ahahah. Almayın aldırmayın.

HP Victus kasa ama giriş çıkış portları farklı anakartttan büyük ihtimalle.

Victus HP'nin kendi kasası, dışarıya verim gibi bir durum yok. Casper gibi markalar kasa satan markalardan tedarik ediyor Tongfang Clevo gibi gibi.

Victus HP'nin kendi kasası, dışarıya verim gibi bir durum yok. Casper gibi markalar kasa satan markalardan tedarik ediyor Tongfang Clevo gibi gibi.
@Artoria Pendragon Victusa çok benziyor ama buldum 911X猎荒者 C50游戏电竞笔记本-雷神官网—雷神,雷神笔记本电脑,雷神游戏本,雷神台式机,游戏笔记本,鼠标键盘官方正品商城! CASPER Thunderobot markasının birebir aynısı.
(çin sitesi olduğu için karışık olmuş link)

Bu da geçen seneki g911 kasa;

Son düzenleme:
Bende G770 var oyunda 100 dereceleri görüyor. Bir arkadaşıma dedim bir denesek mi diye laptop bakıyordu. G870 diye serisi çıkmış. Aldı geldi. Testleri yaptığında ise... Laptop buz gibi çalışıyor. Artık laptop önerilerinde Excalibur önerebiliriz :)
Yeni görüyorum Modart da videosunu çekmiş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an testlere devam ediyor, bitince sıcaklık değerlerini paylaşacağım sizle.

Arkadaşın ilk bilgisayarı olduğu için daha oyunları yok, CS testini atacağım sadece.

Bide furmark.
Excalibur cihazlarda 10. 11. 12. nesil tüm modellerini kullandım şahsen 10.nesil olan modellerde genellikle aşırı ısınma gördüm 11. 12. nesil işlemcili modellerde diğer laptoplarla eş değer neredeyse ısınma dereceleri.

Geri
Yukarı