Excalibur'un hangi serisini almalıyım?

Peki hocam bu Laptop'a SSD takviyesi ne kadar yapmalıyım, arkadaşın önerdiğine, 256 GB SSD bana yetmez :D
Yanlış hatırlamıyorsam Nitro serisinde (ben araştırırken) kasayı kendiniz açmanız garantiyi bitiriyordu. O yüzden servise göndermeniz gerekecektir. İçindeki SSD'nin M2 olup olmadığını bulamadım. Bu yüzden aldıktan sonra program yardımıyla SSD'ye bakıp, ona göre almanız daha garanti olur.

Yanlış hatırlamıyorsam Nitro serisinde (ben araştırırken) kasayı kendiniz açmanız garantiyi bitiriyordu. O yüzden servise göndermeniz gerekecektir. İçindeki SSD'nin M.2 olup olmadığını bulamadım. Bu yüzden aldıktan sonra program yardımıyla SSD'ye bakıp ona göre almanız daha garanti olur.

O zaman garantisi bittiğinde takmam daha mantıklı olacak.

Hmm neyse, canınız sağ olsun mesajımdaki üzgün emojilerini gördüm Excalibur'dan ve Monster'dan direk vazgeçiyorum o zaman, forumunda nefret ettiğini biliyorum şöyle biraz daha bütçe'yi arttırıp Acer Nitro 5 veya Lenovo Gaming 3 almayı düşüneceğim teşekkürler görüşleriniz için.

Acer Nitro alınır zaten bu Casper, Excalibur, Monster alınmaz. Ucuz, çok iyi olsa bile yanaşmam.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 ya da Acer Nitro 5 alman daha mantıklı.
IdeaPad Gaming 3'ün 2019 modelini kullanıyorum (o zamanlar ismi L340'tı). Şimdi ki modele bakınca kasasını daha iyi yapmışlar onun dışında fark yok.
RAM olarak tek giriş var. Yeni bir RAM takmak istiyorsan eskisini çıkarmak zorundasın.
SSD ya da HDD takmak istiyorsan özel bir sata kablosu alman lazım. Kablo bu:
Onun dışında iyi bir laptop. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Lenovo Ideapad Gaming 3 ya da Acer Nitro 5 alman daha mantıklı.
Ideapad Gaming 3'ün 2019 modelini kullanıyorum (o zamanlar ismi L340'Ti). Şimdi ki modele bakınca kasasını daha iyi yapmışlar onun dışında fark yok.
RAM olarak tek giriş var. Yeni bir RAM takmak istiyorsan eskisini çıkarmak zorundasın.
SSD'ya da HDD takmak istiyorsan özel bir SATA kablosu alman lazım. Kablo bu:
Onun dışında iyi bir laptop. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Acer Nitro 5'i düşündüm aldığımda yeni konu açıp görüşlerimi ve incelemelerimi paylaşabilirim.

Geri
Yukarı