"Exe." Çalıştırabilecek tablet önerisi

Agca17

Hectopat
Arkadaşlar bir proje için exe. Çalıştırabilecek tablet lazım. Araştırmalarıma göre X86 veya X64 tabanlı işlemcisi olan tabletlerde bu mümkün fakat hep arm. Tabanlı tablet buluyorum. Bana önerebileceğiniz tablet var mı? Önceliğim ucuz olması boyutu vs. önemi yok.

Tabanı farketmiyor, ARM tabanlı sistemlerde Windows çalıştığı sürece exe çalıştırabilirsiniz. Windows tablet almanız yeterlidir.
Windows RT Nedir? Avantajları Neler? - ShiftDelete.Net bir kaç yerde farklı cevaplar gördüm cevabınız için teşekkür ederim ama sanırım ya yanlış anladım ya da windows rt için geçerli bir şey bu.
Benim hoşuma gitti bir göz atabilirsiniz.
Güzel tablet fakat attığınız link sadece kılıf ve tablet pahalı geldi bana :S

Intel Atom işlemcili cihaz kalmadı ya. Proje nedir niye EXE çalıştırman lazım onu söylersen alternatif sunabiliriz.(Rasperrby Pi gibi.)

Direk olarak mümkünse Windows 10, bulamazsanız Windows 10 S modeli yeterli olur. Tabi her program çalışmayabilir orda hakları var. Dokunmatik bilgisayarlara da göz atabilirsiniz.
Alternatif olarak da
Intel Atom işlemcili cihaz kalmadı ya. Proje nedir niye EXE çalıştırman lazım onu söylersen alternatif sunabiliriz.(Rasperrby Pi gibi.)
arkadaşın fikirleri var yazdıklarıma :D

Bir PLC var elimde hazır SCADA yazılımım var malum HMI'lar pahalı ve küçük ekranlı oluyor genelde bu PLC'nin kontrolü için arayüz olarak kullanmak istiyorum
Direk olarak mümkünse Windows 10, bulamazsanız Windows 10 S modeli yeterli olur. Tabi her program çalışmayabilir orda hakları var. Dokunmatik bilgisayarlara da göz atabilirsiniz.
Alternatif olarak da

arkadaşın fikirleri var yazdıklarıma :D
Açıkçası tabletler gayet ucuz oldukları için düşünmüştüm bilgisayar fiyatları gayet pahalı malesef ki klavye lazım değil sadece ekran lazım

Geri
Yukarı