.exe dosyaları açılmıyor

Wasee

Hectopat
Bugün sanal makineme Notepad++ indirdim kendi sitesinden.
Fakat Defender uyarı verdi ve .exe dosyalarını açamıyorum.
Ayrıca görev yöneticisini de açamıyorum.

Kendi bilgisayarıma geldiğimde her zamanki gibi bir siteye girdiğimde "Veri ihlali yüzünden şifreniz patladı" diye bir uyarı geliyor.

Fakat hala .exe ve görev yöneticisi açılıyor.

PC biraz ağır. Bu yüzden güzel ve rahat bir antivirüs önerir misiniz? Ya da ne yapmalıyım? Rat falan mı yedim acaba?

Windows 7 kullanıcısıyım.

Kendi bilgisayarıma geldiğimde her zamanki gibi bir siteye girdiğimde "Veri ihlali yüzünden şifreniz patladı" diye bir uyarı geliyor.

PC biraz ağır. Bu yüzden güzel ve rahat bir antivirüs önerir misiniz? Ya da ne yapmalıyım? Rat falan mı yedim acaba?

Aynı sorunu ben de yaşamıştım, güvenli mod ile Malwarebytes uygulamasıyla tam tarama yapın.

Kaspersky veya MalwareBytes kullanın

Konu kasmak için yazmayın lütfen bilgisayarım ağır diyorum. 4 GB RAM var darboğaz etmeyecek bir şey önerir misiniz?

Konu kasmıyoruz burada, bilgisayarın belki virüs gibi şeylerden dolayı yavaş. Ayrıca zaten virüs uygulamalarını ben tarama yapıktan sonra silinmesini öneriyorum. Ek olarak bilgisayarınızı hızlandırmamı istiyorsanız bunu indirin.

Moderatorler konu başlığını değiştirmiş. İçeriğini okur musun farklı bir nokta var?
Formatı bastınız mı yoksa kullanmaya devam mı ediyorsunuz sistemi?

Kararınız kesin ise Windows 10 kurun. Eğer format atmak istemiyorsanız ve atmayacaksanız ona göre çözüm önerileri sunabiliriz.

Zira güvenlik bölümünde bazı arkadaşlara o kadar çözüm yazıyoruz en son bizi dinlemeden gidip formatı basınca boşuna uğraşmış oluyoruz.

Formatı bastınız mı yoksa kullanmaya devam mı ediyorsunuz sistemi?

Kararınız kesin ise Windows 10 kurun. Eğer format atmak istemiyorsanız ve atmayacaksanız ona göre çözüm önerileri sunabiliriz.

Zira güvenlik bölümünde bazı arkadaşlara o kadar çözüm yazıyoruz en son bizi dinlemeden gidip formatı basınca boşuna uğraşmış oluyoruz.
Format falan atmadım.

.exe lerin açılmama sorunu sanal makinem (vds) de başladı

bana geçmişmidir o virüs ondan endişeleniyorum.

Girdiğim 2 sitede (amazon , diğerini hatırlamıyorum)

Parolanız açığa çıktı uyarısı çıkıyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı