.exe dosyası için kodlama dili önerisi

Wanzeru

Kilopat
Daha fazla  
Yapmak istediğim şey, bir .exe dosyasını açtığımda benim belirttiğim başka bir .exe dosyasının açılmasıdır. Örneğin, "kitap.exe" adlı dosyaya tıkladığımda istediğim bir başka .exe dosyasının açılmasını istiyorum. Bu iş için gerekli kodlar nedir ve bu kodu hangi programlama dili ile işleyebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu şekilde bir eğitim videosu buldum ama benim istediğim videoda gibi "Open Exe File" tuşu ile istediğim dosyaya gitmek değil. Benim yapmak istediğim şey masaüstünde bulunan bir exe sayesinde başka bir uygulamaya giriş sağlamak. Bunun için uygun kodlar nedir? @CinarYilmaz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu şekilde bir eğitim videosu buldum ama benim istediğim videoda gibi "Open Exe File" tuşu ile istediğim dosyaya gitmek değil. Benim yapmak istediğim şey masaüstünde bulunan bir exe sayesinde başka bir uygulamaya giriş sağlamak. Bunun için uygun kodlar nedir? @CinarYilmaz
Butona atadığın kodu direkt programa ata.

Geri
Yukarı