Explorer.exe hatası

M.Yzr

Kilopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI PRO Z690-A WiFi / i5-12600K / ASUS TUF Gaming RTX 4070 OC / Crucial Pro RAM 32 GB (2x16) / Crucial P3 Plus 1TB M.2 / Kingston NV2 500GB / Thermalright Frozen Prism 240 Black ARGB / LG Ultragear 27GR83Q-B 27 / DeepCool CH560 Mesh Digital Tempered Glass ARGB E-ATX.
Meslek
Avukat
Dostlar merhaba,
Masaüstümde bulunan oyunlar klasörüm bir anda kayboldu. Başlat menüsünden "Valorant" yazıp açmaya çalıştığımda explorer.exe hatası alıyorum.
Oyunu bilgisayardan kaldırıp tekrar yüklemek istedim ama silemiyorum çünkü Valorant'ı kaldır dediğimde yine hata veriyor. Disklerimin sağlık durumunu kontrol ettim bir problem görünmüyor. C ve D diskim bilgisayar klasöründe görünüyor, diskler okunuyor yani onda da problem yok. Sadece Valorant değil League of Legends oyunu da aynı hatayı veriyor.
Sorun nedir bir türlü çözemedim. Aldığım hataların SS'ini ekliyorum.

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 40
  • hata.png
    hata.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 34
  • valorant hata.png
    valorant hata.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 39
Dostlar merhaba,
Masaüstümde bulunan oyunlar klasörüm bir anda kayboldu. Başlat menüsünden "Valorant" yazıp açmaya çalıştığımda explorer.exe hatası alıyorum.
Oyunu bilgisayardan kaldırıp tekrar yüklemek istedim ama silemiyorum çünkü Valorant'ı kaldır dediğimde yine hata veriyor. Disklerimin sağlık durumunu kontrol ettim bir problem görünmüyor. C ve D diskim bilgisayar klasöründe görünüyor, diskler okunuyor yani onda da problem yok. Sadece Valorant değil League of Legends oyunu da aynı hatayı veriyor.
Sorun nedir bir türlü çözemedim. Aldığım hataların SS'ini ekliyorum.
Windows bozuk dosyalar bulmuş. USB'den onarım yapmayı deneyin.

USB'den onarım nasıl yapılıyor. Rehber var mı? Link atabilir misiniz?
USB'ye ISO yazdır. PC'yi USB'den başoat. Karşına çıkan ekranda ileri tuşuna bas. Sonra karşına şöyle bir ekran çıkacak. Bu ekranda yuvarlak içine aldığım tuşa bas. Eğer sorun bulmazsa yedek alıp format at.
Screenshot_20220612-012816_YouTube.jpg

Hocam isterseniz yarın yapalım. Ben uyumaya gidiyorum. Beni etiketlersiniz yapacağımız zaman.
@M.Yzr.

USB'ye ISO yazdır. PC'yi USB'den başoat. Karşına çıkan ekranda ileri tuşuna bas. Sonra karşına şöyle bir ekran çıkacak. Bu ekranda yuvarlak içine aldığım tuşa bas. Eğer sorun bulmazsa yedek alıp format at.Eki Görüntüle 1416797
Hocam isterseniz yarın yapalım. Ben uyumaya gidiyorum. Beni etiketlersiniz yapacağımız zaman.
@M.Yzr.
Hallederim muhtemelen, teşekkür ederim. Çözüm olursa bilgilendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı