Çözüldü Explorer.exe sürekli kapanıp açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karul

Decapat
explorer.exe sürekli kapanıp açılıyor. Format atamam. Format atmadan çözmenin bir yolu var mı? Farklı bir konuda en son yapılan güncellemeyi kaldır diyordu ama kaldıramıyorum. explorer.exe açık olmadan ayarları açamıyorum. Başka bir konuda ise CMD'ye birkaç komut girmemi söylüyordu ancak CMD'yi yönetici olarak başlatamıyorum. Ne yapmalıyım?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı başardım fakat DISM.exe ve SFC /scannow yarıda kalıp hata veriyor.

Son düzenleme:
Dism ve sfc nasıl hata veriyor

explorer.exe sürekli kapanıp açılıyor. Format atamam. Format atmadan çözmenin bir yolu var mı? Farklı bir konuda en son yapılan güncellemeyi kaldır diyordu ama kaldıramıyorum. explorer.exe açık olmadan ayarları açamıyorum. Başka bir konuda ise CMD'ye birkaç komut girmemi söylüyordu ancak CMD'yi yönetici olarak başlatamıyorum. Ne yapmalıyım?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı başardım fakat DISM.exe ve SFC /scannow yarıda kalıp hata veriyor.

Görev Yöneticisi'ni açıp kendin Explorer.exe yi kapat Yeni görev oluştur kısmından tekrar aktif et Explorer.exe yi

DISM ve SFC nasıl hata veriyor.

SFC şu an vermiyor ama yaptıktan sonra düzelmedi. DISM error 3017.

Görev Yöneticisi'ni açıp kendin Explorer.exe yi kapat yeni görev oluştur kısmından tekrar aktif et Explorer.exe yi.

Olmuyor. Denedim. Tekrar aktif edince yine aynı şeyi yapıyor.

Güvenli modu açıp SFC /scannow attım. Düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı problem bende de var ve sfc /scannow yarıda kalıyo güvenli moda yapıyorum birebir aynı yaptım her şeyi ama (windows resource protection could not perform the requested operation.) diyo ne yapabilirim

Geri
Yukarı