expressteknoloji.com sitesi güvenli mı?

Alışveriş yapıp ürün teslim alan var mı bende aldım sevk aşaması yolda diyor başka hiçbir bilgi yok yarın sabah soracağım muhtemelen cevap alamayacağımı düşünüyorum. gün içerisinde telefona hiç bakan olmadı beni üzen etbis kaydına güvendim
birkaç kere kafama takılan soruları sormak için mail attım ama hiç cevap vermediler. bir kere çağrı merkezlerini aradım bakalım çıkan olacak mı diye. cevap verdiler ben de ürün ile ilgili soru sorup kapattım. siz ne sipariş etmiştiniz, kaç gün oldu detaylandırabilir misiniz?

verecekleri cevabı sizlerle paylaşacağım var olankargo şirketlerinin horoz yurtiçi aras vs ile göndereceğiz dediler kendi kargo şirketimiz var demediler
Kendilerine ait kargoları varmış hiç inanmıyorum dolandırıcı bunlar paramı geri alabilir miyim acaba
Siz donnaımhabere bu site çok iyi diye başlık açmadınız mı sürekli aynı kişisiniz sizde mi onlardansınız
Birazdan savcılığa gidiyorum zaten bana ulaşmazlar ise

Siz hangi şehirden sipariş vermiştiniz (Technopat) sitesi yorumları bulmadan önce bende bu gün saat 10 gibi EFT yoluyla sipariş verdim kargo yolda yazıyor detay yok karamsarım
Birkaç kere kafama takılan soruları sormak için mail attım ama hiç cevap vermediler. Bir kere çağrı merkezlerini aradım bakalım çıkan olacak mı diye. Cevap verdiler ben de ürün ile ilgili soru sorup kapattım. Siz ne sipariş etmiştiniz, kaç gün oldu detaylandırabilir misiniz?

Bu gün sipariş verdim 27.07 2020 eft ödemesiyle çamaşır makinesi siparişi verdim şu an kafamdaki en önemli soru şu eğer kredi kartımla alsaydım ve bu kişi gününü beklemeden bankadan parasını almak istese banka yüzde kaç komisyon alırdı yani % 5 den fazlamı aslında cevap burda % 5 den azsa dolandırıldım diyebilirmiyim

Son düzenleme:
verecekleri cevabı sizlerle paylaşacağım var olankargo şirketlerinin horoz yurtiçi aras vs ile göndereceğiz dediler kendi kargo şirketimiz var demediler

Siz hangi şehirden sipariş vermiştiniz (Technopat) sitesi yorumları bulmadan önce bende bu gün saat 10 gibi EFT yoluyla sipariş verdim kargo yolda yazıyor detay yok karamsarım

Bu gün sipariş verdim 27.07 2020 eft ödemesiyle çamaşır makinesi siparişi verdim şu an kafamdaki en önemli soru şu eğer kredi kartımla alsaydım ve bu kişi gününü beklemeden bankadan parasını almak istese banka yüzde kaç komisyon alırdı yani % 5 den fazlamı aslında cevap burda % 5 den azsa dolandırıldım diyebilirmiyim
Edirne’den vermiştim

dh forumunda gördüm bugün, adamın biri ekran görüntüsü atmış express teknoloji sitesi konusma penceresinde site yetkilisi "su an kredi kartı ile ödeme alımında sıkıntı yaşıyoruz sadece eft havale kabul edebiliriz" diye... bu havale olayında bi iş var ama hadi bakalım belli olacak ne olduğu

Bu adamlar neyine güveniyor peki? Etbis ve mersis sorgulamalarında şirket sahibinin adı soyadı bile çıkıyor. Alıp parayı kaçabileceğini mi düşünüyor?

Öğrenebildiğim kadarıyla şu anki expressteknoloji.com 25 günlük şirket 2013 den beri var olduğundan bahsetmiş umarım siparişim altus AL 9101 md çamaşır makinesini gönderir beni mahçup eder yarın kargo takip numarasını isteyeceğim gelişmlerden sizleri haberdar ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı