En güvenilir alışveriş sitesi

Türkiye'de benim bildiğim fazla yok. Ama Hepsiburada'dan ürün almadan önce bayağı bir araştırma yapmak lazım açıkçası.

Trendyol bence daha iyi gibime geliyor. Dolap gibi ekstra alanlara yatırım yapıyorlar. Ekstra olarak CEO larının bir kadın olması yakın zamanda Trednyol'un iyi bir yere geleceğini gösteriyor.
Trendyol daha hoşuma gidiyor, özellikle giyim sektörüne önem vermesi.

Trendyol bence daha iyi gibime geliyor. Dolap gibi ekstra alanlara yatırım yapıyorlar. Ekstra olarak CEO larının bir kadın olması yakın zamanda Trednyol'un iyi bir yere geleceğini gösteriyor.
Trendyol daha hoşuma gidiyor, özellikle giyim sektörüne önem vermesi.
Hocam açık söylemek gerekirse, Trendyol sitesine biraz gıcık oluyorum. Her yere reklam basıyorlar, kendilerinden bıktırdılar. Ama önemli olan kalitesi. İnceleyeceğim, teşekkürler.

Ürün bulunuyorsa Amazon açık ara en iyisidir. Trendyol da müşteri memnuniyeti diye kasan firmalardan son zamanlarda, satıcıların yanında kolay kolay yer almıyor diye duymuştum. N11, GittiGidiyor ise her zamanki çöp.

N11 ve GittiGidiyor web siteleri bana göre zaten baştan ofsayt, kullanım açısından çok kötü.

Amazon şuanda en sevdiğimdir ancak ürün çeşitliliği bakımından biraz geride ama ürününü gönderme şekli muazzam kırılmasına imkan vermeyecek şekilde gönderiyorlar.

Hepsiburada fiyatları biraz pahalı ama ürününe verdiği (kendi sattığı) ve başka satıcıların gönderdiği ürüne verdiği destek iyidir.

Trendyol biraz ucuzdur iyidir bol kampanya vardır o yönden severim

N11 ve Gittigidiyor üzerinden çok alışveriş yapmadım yorum yapamam.

Kişisel fikrim olarak eğer bir ürün arıyorsam ve o ürün amazonda varsa oradan alırım yoksa diğerlerine yöneliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı