Güvenli E-Ticaret sitesi önerisi

Furkan_Can

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523230954
Merhaba arkadaşlar. Ben sahibinden de bir ilan buldum arkadaşla da konuştum her şeyini hallettik sadece GET ilanı kaldı. Fakat ürün 5.000₺ ve GET ilanı açmak %9 komisyon alıyormuş. Haliyle de 450₺ gibi bir fiyat komisyon alınıyor. Ben de satıcı da bunu karşılamıyor. Sahibinden'den başka hangi sitelerde var böyle güvenli E-ticaret? Ya da güvenli bir şekilde bu ürünü nasıl alabilirim? Satıcı İzmir'de ben Giresun. Elden alın demeyin yani. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben sahibinden de bir ilan buldum arkadaşla da konuştum her şeyini hallettik sadece GET ilanı kaldı. Fakat ürün 5.000₺ ve GET ilanı açmak %9 komisyon alıyormuş. Haliyle de 450₺ gibi bir fiyat komisyon alınıyor. Ben de satıcı da bunu karşılamıyor. Sahibinden'den başka hangi sitelerde var böyle güvenli E-ticaret? Ya da güvenli bir şekilde bu ürünü nasıl alabilirim? Satıcı İzmir'de ben Giresun. Elden alın demeyin yani. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :(
Gittigidiyor'a bakabilrsin yanılmıyorsam oradada vardı bu GET.

Kimse komisyon almadan size bu imkanı sunmaz. Bu oranların altında oran veriyorlarsa onlardan şüphe etmek gerekir.

Kimse komisyon almadan size bu imkanı sunmaz. Bu oranların altında oran veriyorlarsa onlardan şüphe etmek gerekir.
Peki var mı başka bir alternatif fikri olan? Şehirler uzak,elden alamıyorum. Komisyonlar çok fazla geliyor (GittiGidiyor'da %10 muş) Sizce ne yapabilirim arkadaşlar ??

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı