Exvega Andromeda alınır mı?

Selamlar,
Duyduk ki bizi konuşuyormuşsunuz :) ilgisiz kalmak istemedik.

Öncelikle andromeda modelimiz uzun süre bilgisayar başında vakit geçiren kullanıcılar için tasarlandı.

İç iskeleti demir omurga üzerine yoğun döküm süngerdir, yani uzun yıllar yoğun kullanımda bile çökme yapmaz, esneme kırılma olmaz.

Döşememizde babyface süet kumaş kullanıyoruz. Bu kumaş terleme yapmaz, kolay silinebilir ve konforlu bir dokuya sahiptir.

Mekanizmalarımız, yıldız ayaklarımız en üst kalitedir, kolay kolay sorun çıkarmaz, gıcırdamaz :) Piston klas 4 dür, kilolu müşterilerimiz rahatça oturabilir. Tekerlerimiz sessiz tekerdir. Andromeda 140° geriye yatabilir, yukarı aşağı yükseklik ayarı zaten var.

Kolçaklarımız ileri-geri, sağa-sola, yukarı-aşağı hareket ettirilebilir. Kolçak yüzeylerimiz plastik değildir, sünger üzerine kumaş kaplamadır, dirsekleriniz rahat eder.

Andromedanın yanında baş yastığı ve bel yastığı olmak üzere 2 adet ürüne dahil yastık gelmektedir. Bu yastıkların konumu ayarlanabilir.

Bel yastığı titreşimli masaj özelliğine sahiptir, uzun süre oturan kullanıcıları yoğun talebi üzerine geliştirildi.

Andromeda için kullanıcılardan güzel geri bildirimler almaktayız.

Bunların yanı sıra 24 aylık garantimizle sizleri güvence altında tutuyoruz.

Son olarak bizler için öncelikli olan memnuniyet. Andromedayı beğenmezseniz 14 gün içinde hiçbir sebep göstermeden geri gönderebilirsiniz, masraflar bizden.

WhatsApp numaranız nedir hocam?

26 Kasım'da markaya andromeda ürününü farklı bir renk olmasını istedim tamam dediler. Ben şiparişimi verdim ödememi yaptım. 15 Aralıkta koltugumu aldım ama istediğim renk değil farklı bir renk yollamışlar gelen ürün ise paramparça bir kolide koltugun ayakları vs. her şey dısarı cıkmıs kesınlıkle darbe vs almıstır. Haliyle tekrar iletişim kurdum bana en geç 2 gün içinde kargoya vereceğiz dediler. Lakin yine kargoya vermediler tekrar durumu öğrenmek için iletişime geçtiğimde yine ayni şeyi söylediler 2 gün sonra gönderiyoruz vs. yine gönderilmedi tabii. Tekrar iletişim kurdugumda bu sefer 1 gün dediler. Bu arada soruyorum neden gönderilmiyor vs cevap alamıyorum. Her neyse 1 gün sonra yine gönderilmedi. En sonra aradğımda ise aralık 24 cuma günü ürün kargoya verildiğini söylediler. Ertesi gün kargonun nerede olduğunu sormak için canlı destek hattına baglandım sistemde şu an takkip numarası vs. gözükmediğini belirtti kargo firmasını aradağımda ise adıma herhangi bir kargo olmadığını söylediler. Düpedüz müşterisini aptal yerine koyuyor. Satın alana kadar her şey çok iyi çok güzel satın aldıktan sonra destek yok. Tabii arama sürelerinde geçen süre telefonları her zaman meşgul. Kendilerine ulaşmak imkansız belirteyim bunu da. Websitedki canlı Destek'ten iletişime geçtiğimizde kargom nerede diyorum cevap verilmiyor direk sohbet sonlanıyor vs vs. bu firmadan uzak durun kesinlikle. Tavsiye etmiyorum satin almaya değmez. Ürün kalitesini bilmiyorum gönderdikleri ürün geldiği gibi duruyor kurulum yapmadım bile. Müşteriyi salak yerine koymak yerine dersiniz ki şu an yoğunuz en geç 1 hafta içinde ürününüz size ulaştırcaz veya hatalarını telafi etmek yerine ama bunlar ne yapıyor yarın yolluyoruz yok ertesi gün yok sonraki gün kesinlike merdiven alti kurumsallıktan uzak firma bunlar gibi aşalığık bir firma daha görmedim.

Selamlar,
Duyduk ki bizi konuşuyormuşsunuz :) ilgisiz kalmak istemedik.
Evet sizin hakkınızda konuşuyorduk bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

26 Kasım'da markaya andromeda ürününü farklı bir renk olmasını istedim tamam dediler. Ben şiparişimi verdim ödememi yaptım. 15 Aralıkta koltugumu aldım ama istediğim renk değil farklı bir renk yollamışlar gelen ürün ise paramparça bir kolide koltugun ayakları vs. her şey dısarı cıkmıs kesınlıkle darbe vs almıstır. Haliyle tekrar iletişim kurdum bana en geç 2 gün içinde kargoya vereceğiz dediler. Lakin yine kargoya vermediler tekrar durumu öğrenmek için iletişime geçtiğimde yine ayni şeyi söylediler 2 gün sonra gönderiyoruz vs. yine gönderilmedi tabii. Tekrar iletişim kurdugumda bu sefer 1 gün dediler. Bu arada soruyorum neden gönderilmiyor vs cevap alamıyorum. Her neyse 1 gün sonra yine gönderilmedi. En sonra aradğımda ise aralık 24 cuma günü ürün kargoya verildiğini söylediler. Ertesi gün kargonun nerede olduğunu sormak için canlı destek hattına baglandım sistemde şu an takkip numarası vs. gözükmediğini belirtti kargo firmasını aradağımda ise adıma herhangi bir kargo olmadığını söylediler. Düpedüz müşterisini aptal yerine koyuyor. Satın alana kadar her şey çok iyi çok güzel satın aldıktan sonra destek yok. Tabii arama sürelerinde geçen süre telefonları her zaman meşgul. Kendilerine ulaşmak imkansız belirteyim bunu da. Websitedki canlı Destek'ten iletişime geçtiğimizde kargom nerede diyorum cevap verilmiyor direk sohbet sonlanıyor vs vs. bu firmadan uzak durun kesinlikle. Tavsiye etmiyorum satin almaya değmez. Ürün kalitesini bilmiyorum gönderdikleri ürün geldiği gibi duruyor kurulum yapmadım bile. Müşteriyi salak yerine koymak yerine dersiniz ki şu an yoğunuz en geç 1 hafta içinde ürününüz size ulaştırcaz veya hatalarını telafi etmek yerine ama bunlar ne yapıyor yarın yolluyoruz yok ertesi gün yok sonraki gün kesinlike merdiven alti kurumsallıktan uzak firma bunlar gibi aşalığık bir firma daha görmedim.

1699 TL'ye EXVEGA Andromeda aldım gelmesini bekliyorum. Gelince yorunlarımı paylaşırım.
Bayağı bir araştırdım beğenmezseniz geri gönderin diyorlar. İnceleyip göreceğiz.

Şu an 1899 TL çok iyi fiyata almışsın, dolar kurundan adamlarda ne yapsın zam yapmış.
Bir ay da 200 TL fark vermekte benim için hoş olmadı, o fiyata bulsam alırdım oğluma direk

Yeni konular

Geri
Yukarı