Exvega Andromeda alınır mı?

Oyuncu koltuğu alacak arkadaşlar bence tekrardan düşünmeli, bu marka için söylemiyorum genel olarak. Aklınıza gelen tüm piyasadaki oyuncu koltuklarını düşünün hiç biri ergonomik değil. Ergonomik yönleriyle bahsedilmeleri gerekirken yok şurası cafcaflı yok şurası böyle kendini oyuncu hisset saçma sapan reklamlar yapılıyor. Bende en uzun PC başında süre geçiren gamer'lar olduğundan gamer koltuğu aldım geçenlerde fakat almamla iade etmem bir oldu. Bir kere koltuğun iskeletinde belinize destek verecek şekilde bir yapı eğim yok illa bel yastığı kullanacaksınız. Omuz kısmına gelirsek sizi karides duruşu yapmaya zorluyor (merak edenler google'a "shrimp posture" yazabilir). Oyuncu koltukları yukarıdan omuzları içeri rotasyon yapmaya zorluyor. Bu koltukçuların tasarlayanlarında ne bir mühendislik ne bir anatomik bilgisi geçmişi var.

Gidin adam akıllı mağazada güzel ergonomik ofis koltuklarını deneyin. Demir/aliminum iskelet üzerine dümdüz ütü masası gibi süngerle kaplanmış dandik rahatsız koltuklara 1.500+ para vermeyin hak etmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım andromeda modelini 19 gunde geldi 26.12.2021 de verdim 13.01.2022 daha bugün geldi ve vıdaları cıkmadı içinden her yerinde kaynak cizik ve kırıklar var korumaligıda kirik cikti tavsiye etmiyorum.

Dosya Ekleri

• 20220113_193640.jpg
    20220113_193640.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 1.073
  • 20220113_193332.jpg
    20220113_193332.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 1.052
  • 20220113_193320.jpg
    20220113_193320.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 996
  • 20220113_193254.jpg
    20220113_193254.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 1.037
Demek ki neymiş arkadaşlar? Markalardan para alıp markayı yalayanların lafını dinlemeyip gerçek kullanıcıları dinleyeceksiniz. Aşağıdaki atıcağım videoda ki arkadaş sanırsam yorumumu silmiş :D. Yazık, insanlar çalışıp bu koltukları zar zor alıyorlar bu mudur kalite?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar. Karşıma şu model çıktı: Exvega Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli siyah – Exvega.

Ben de araştırdım alsam mı almasam mı diye. Çok kişinin yorumunu gördüm. Birçoğu kötülemiş firmayı merdiven altı diye. Tabii ben bunları aldıktan sonra okudum. Acaba kararsız kaldım, geri iptal etsem mi diye ama beklemek istedim. Yaklaşık 17 günlük bir süreçde ulaştı elime. Kurulumu basit ama biraz ugraştırıcı. Yanınızda birisi olursa 15 20 dk içinde kurulum yapılabilir. Koltuk aşırı rahat. 3 günlük deneyimim ile yazıyorum bunları. Eski koltugumda 25 dk 30 dk civarı oturdugum zaman hem bel kısmında hem de oturdugumuz bölüm kısmında ciddi anlamda agrılar vardı ama şu anda 3 gündür nereden baksanız her gün 11-12 saat aralıksız oturuyorum ve hiçbir agrı söz konusu degil.
Ayrıca bel kısmında masaj özelligi çok rahatlatıyor insanı. Bende ürünün kusuru yok ama illa kusur sayılmak istenirse bel kısmı arkaya dogru yatarken kilitlenebiliyor. Ayarlanabiliyor olsaydı daha da iyi olurdu ama onun dışında ben pek de bir kusur görmedim. Alacak arkadaşlara bilgiler olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Karşıma şu model çıktı: Exvega Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli siyah – Exvega.

Ben de araştırdım alsam mı almasam mı diye. Çok kişinin yorumunu gördüm. Birçoğu kötülemiş firmayı merdiven altı diye. Tabii ben bunları aldıktan sonra okudum. Acaba kararsız kaldım, geri iptal etsem mi diye ama beklemek istedim. Yaklaşık 17 günlük bir süreçde ulaştı elime. Kurulumu basit ama biraz ugraştırıcı. Yanınızda birisi olursa 15 20 dk içinde kurulum yapılabilir. Koltuk aşırı rahat. 3 günlük deneyimim ile yazıyorum bunları. Eski koltugumda 25 dk 30 dk civarı oturdugum zaman hem bel kısmında hem de oturdugumuz bölüm kısmında ciddi anlamda agrılar vardı ama şu anda 3 gündür nereden baksanız her gün 11-12 saat aralıksız oturuyorum ve hiçbir agrı söz konusu degil.
Ayrıca bel kısmında masaj özelligi çok rahatlatıyor insanı. Bende ürünün kusuru yok ama illa kusur sayılmak istenirse bel kısmı arkaya dogru yatarken kilitlenebiliyor. Ayarlanabiliyor olsaydı daha da iyi olurdu ama onun dışında ben pek de bir kusur görmedim. Alacak arkadaşlara bilgiler olsun.
Kaç gündür kullanıyorsun.

Valla Arkadaşlar tekrar bir açıklama yapma kararı aldım bugün 4 günü bitirdim koltuk güzel ama gıcırdamalar mevcut ve nedense koltuktan soguma hissi geldi arkadaşlar size tavsiyem almayın ben çok yorum okudum alıp almamak arasında tedirgin oldum en sonunda aldım ama pişman oldum yetkililere mesaj atıp iade etmek istedigimi söyledim gersini siz düşünün artık oturdugum kısımdan agrı gelmeye başladı yani iademi yapıp bilindik bir marka almaya karar verdim sizinde aklınızda bulunsun bence almayın paranıza yazık zaten 20 günde anca geliyor ben pişman oldum sizde olmayın diye tavsiye veriyorum tabi karar yine sizin

Valla Arkadaşlar tekrar bir açıklama yapma kararı aldım bugün 4 günü bitirdim koltuk güzel ama gıcırdamalar mevcut ve nedense koltuktan soguma hissi geldi arkadaşlar size tavsiyem almayın ben çok yorum okudum alıp almamak arasında tedirgin oldum en sonunda aldım ama pişman oldum yetkililere mesaj atıp iade etmek istedigimi söyledim gersini siz düşünün artık oturdugum kısımdan agrı gelmeye başladı yani iademi yapıp bilindik bir marka almaya karar verdim sizinde aklınızda bulunsun bence almayın paranıza yazık zaten 20 günde anca geliyor ben pişman oldum sizde olmayın diye tavsiye veriyorum tabi karar yine sizin
Ergonomik bir ofis koltuğu daha faydalı olacaktır. Ikea'dan aldım almayın mesajını attıktan sonra.

Sakın ama sakın almayın aldığım gün defosu çıktı oturağın garantiye gönderdim 21 Kasım 23'ünde aldılar 29'u anca form açtılar 7 güne yapılır gönderilir dediler 16 Aralık oldu halen yapılıyor gönderilecek. Servis ve destek kanalları sıfır yapacağız halledeceğiz deyip kaliteye gelince yok zaten bildiğin sokaka arası 1 milyoncu kalitesi hiç abartısız. Dikişler düzensiz yazılardaki IP'ler elini sürünce dökülüyor ayak kromları pütür pütür bel desteği olan yastık resimlerindeki gibi değil küçük. Sokağa paranızı atın bu koltuğu almayın.

EXVEGA'yı önermiyorum. EXVEGA'dan 26.10.2022 tarihinde koltuk sipariş verdim. Koltuk çok kez mail ve aramamın sonunda 28.11.2022'de bana ulaştı. Ulaştı ama alt mekanizması yanlış gönderilmiş, yan kapakları gönderilmemişti montajını gerçekleştiremedim. Hemen o gün mail atıp aradım, bana eksik parçaları göndereceklerini söylediler. Tabii onların gelmesi de 10.01.2023'ü buldu. (40 günden fazla) Neyse tamam, güzel, geldiler montajlarım 26.10.2022'de aldığım koltuğa 10.01.2023'de oturdum ama bitmedi. Birkaç saat oturduktan sonra koltuğun altı mekanizmanın bağlı olduğu yer yamuldu ve sırtı artık yukarı kalkmıyor, mekanizma kilitlenmesi bozuldu, sürekli yatıp kalkıyor. Neyse, ben de 15 Ocak'ta mail attım. Attığım günden beri arıyorum ve beni sürekli erteliyorlar. Diyeceğim o ki bu EXVEGA markasını tavsiye etmem. Benim bu yaşadıklarımı inanın yaşarsınız. Şu an koltuk inanılmaz gıcırdıyor, sabitlenmiyor, sırtımı yaslasam direkt düşerim zaten.

Geri
Yukarı