Exvega Andromeda alınır mı?

Exvega'yı önermiyorum. Exvega'dan 26.10.2022 tarihinde koltuk sipariş verdim. Koltuk çok kez mail ve aramamın sonunda 28.11.2022'de bana ulaştı. Ulaştı ama alt mekanizması yanlış gönderilmiş, yan kapakları gönderilmemişti montajını gerçekleştiremedim. Hemen o gün mail atıp aradım, bana eksik parçaları göndereceklerini söylediler. Tabii onların gelmesi de 10.01.2023'ü buldu. (40 günden fazla) neyse tamam, güzel, geldiler montajlarım 26.10.2022'de aldığım koltuğa 10.01.2023'te oturdum ama bitmedi. Birkaç saat oturduktan sonra koltuğun altı mekanizmanın bağlı olduğu yer yamuldu ve sırtı artık yukarı kalkmıyor, mekanizma kilitlenmesi bozuldu, sürekli yatıp kalkıyor. Neyse, ben de 15 Ocak'ta mail attım. Attığım günden beri arıyorum ve beni sürekli erteliyorlar. Diyeceğim o ki bu exvega markasını tavsiye etmem. Benim bu yaşadıklarımı inanın yaşarsınız. Şu an koltuk inanılmaz gıcırdıyor, sabitlenmiyor, sırtımı yaslasam direkt düşerim zaten.

Aman aman uzak durun bu şekilde çok şikayet mevcut bilindik markalara yönelin reklamlara kanmayın. Çok geçmiş olsun.

Merhaba, dün akşam saatlerinde exvega sitesinde üye kaydımı oluşturarak seçtiğim ürünü sepete ekleyip tam ödemesini yapacaktım ki biraz daha araştırma ihtiyacında bulundum. Bu konu başlığındaki ilk yorumlarda exvega temsilcisinin satın alma aşamasındaki kullanıcılara yanıt verdiğini gördüm fakat sonraki yaşanan problemlerde hiçbir şekilde ortada görünmediler. Yaşanan sorunlara bakılırsa; aşırı uzun kargo süreleri, özensiz ve hasarlı kargolama, kullanım sonrasında oluşan sesler, mekanik problemler gibi sorunlar yoğun olarak bildirilmiş. Alan arkadaşların neredeyse hepsi bu firmayı önermiyor, bende satın almaktan vazgeçmiş durumdayım. Şikayet sitelerinde de uzun ve özensiz kargo sürelerinden bahsediliyor. Kronik olarak kargo sisteminde uzun zamandır sorun var gibi görünüyor. Bir firmanın kendi adını kargolama gibi basit bir süreç ile bu kadar kolay lekelemesine de bir türlü anlam veremiyorum.

Geri
Yukarı