Exvega Andromeda hakkında düşünceler

Hala kullanıyor musunuz? Rahat mı? Kumaş kalitesi nasıl? Niyeyse ürünü alan kimse sonrasında düzgün dönüş sağlamamış forumda (ya da ben bulamadım) acaba çok iyi yazmayı mı unutuyorlar?

2. koltuk hala elime ulaşmadığı için onu da denedikten sonra konuyu güncelleyeceğim şu an için olumlu olumsuz yorum yapmak istemedim açıkçası

Hala kullanıyor musunuz? Rahat mı? Kumaş kalitesi nasıl? Niyeyse ürünü alan kimse sonrasında düzgün dönüş sağlamamış forumda (ya da ben bulamadım) acaba çok iyi yazmayı mı unutuyorlar?

2. koltuk hala elime ulaşmadığı için onu da denedikten sonra konuyu güncelleyeceğim şu an için olumlu olumsuz yorum yapmak istemedim açıkçası
Benim koltuğum da hala gelmedi beklemedeyim

1.800 TL değer mi sizce premium kalite koltuk gibi duruyor ben çok beğendim görnüşünü açıkçası.
Hocam o konuda alternatif az benim fikrim... Hesaplı olanlar çok "ucuz" biraz daha gözü karartmak gerekiyor iyi bir şey alabilmek adına.
Bu koltuk özelinde de kullanılan malzemeler bence gayet sağlam. SSH ve malzeme kalitesi konusunda kesinlikle pozitif düşünüyorum.

1.800 TL değer mi sizce premium kalite koltuk gibi duruyor ben çok beğendim görnüşünü açıkçası.
Değer hocam ya. Bu fiyata bu kadar kalite diye düşünüyorum.

Siparişi vereli 9 gün oldu hocam sizleri bu kadar bekletmişler miydi? @ROEXX

Değer hocam ya. Bu fiyata bu kadar kalite diye düşünüyorum.

Siparişi vereli 9 gün oldu hocam sizleri bu kadar bekletmişler miydi? @ROEXX
Bu konuda yalnız değilmişim anlaşılan. 19.11'de verdiğim siparişi hala bekliyorum. Geçtiğimiz hafta sorduğumda ürün hazır kargonun almasını bekliyoruz dediler ama sitede hala sevke hazır yazıyor önümüzdeki hafta kargo alsa, bir hafta da onu beklesem yılbaşından önce gelir herhalde.

sanirim mng kargo ile çalışıyor umarım paketlemeleri iyidir ziraa mng yerden yere atiyor ürünleri sıkıntız olmaz umarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…