İnceleme Exvega andromeda oyuncu koltuğu

14.02.2023 tarihinde Exvega'nın andromeda modelini sipariş ettim. Modelin bazı inceleme videolarını izledim ve buna güvenerek sipariş ettim. Fakat sipariş verdikten sonra yorum olarak incelemeleri gördüm ve bu incelemelerin geneli siparişin geç gelmesi veya hiç gelmemesi hakkındaydı.
Bunun üzerine müşteri temsilcilerini aradım ve duyduğum endişeyi ona aktardım. Kendisi bana özel üretilen koltukların geç gelebileceğini, fakat benim seçtiğim koltuğun seri üretimde olduğu için 4-7 iş günü içerisinde kargoya verileceğini söyledi. Ben de kendisine ayın 24'ünde doğum günüm olduğunu söyledim ve o güne yetişip yetişemeyeceğini sordum. Müşteri temsilcisi ise bunu üretimdeki arkadaşlara ileteceğini söyledi ve telefonu kapattım.
Tabii yapılan incelemelerde müşteri temsilcilerinin sadece oyaladığını, birkaç gün sonra diyerek bu süreci sürekli uzattığını söylüyorlar. İade kısmı da en az o kadar sıkıntılı bir süreçmiş.
Bugün 20.02.2023 ve siparişim hâlâ “hazırlanıyor” sürecinde. İlerleyen günlerde siparişin durumunu size bildireceğim. Eğer siparişim gelirse onun da incelemesini yapacağım. Sizin de böyle tecrübeleriniz varsa anlatırsanız sevinirim.

Hocam hala kullanıyor musunuz, memnuniyetiniz ne durumda?

Evet, hâlâ kullanıyorum. Önceki koltuğuma göre daha uzun süre kalçam ve bacaklarım ağrımadan oturabiliyorum. Önceki koltuğumda sırtımı tam yaslayamıyordum, bunda öyle bir sorunum kalmadı. Ama baş yerini masaj özellikli almana gerek boşa israf olur. Sandalyenin arkası hâlâ dik konumda bir eğilme yok. Onun dışında sağdaki kol koyma yerine biraz fazla bastırırsan vida uçları var sanırım içinde rahatsız edebiliyor, fakat sol kol koyma yerinde yok. Bunu Türk işi üretime veriyorum :)

Evet, hâlâ kullanıyorum. Önceki koltuğuma göre daha uzun süre kalçam ve bacaklarım ağrımadan oturabiliyorum. Önceki koltuğumda sırtımı tam yaslayamıyordum, bunda öyle bir sorunum kalmadı. Ama baş yerini masaj özellikli almana gerek boşa israf olur. Sandalyenin arkası hâlâ dik konumda bir eğilme yok. Onun dışında sağdaki kol koyma yerine biraz fazla bastırırsan vida uçları var sanırım içinde rahatsız edebiliyor, fakat sol kol koyma yerinde yok. Bunu Türk işi üretime veriyorum :)
Anladım hocam. Bende aldım ama henüz kurulum yapıp kullanma şansım olmadı, teşekkürler :)

Ben de iki tarafta da vida hissetme gibi bir durum olmadı ancak kolçak kısmını kesinlikle kalitesiz buluyorum. Kendileri üretmiyorlar, anlaşmalı oldukları bir ofis malzemesi üreten firma var; oradan toplu şekilde satın alıyorlar. Ancak kolçakların ya daha sağlam bir materyale geçirilmesi ya da bir şekilde destekle daha sağlam bir şekilde tutturulması lazım. SAKIN AMA SAKIN yana doğru çok yüklenmeyin kolçaklara. Göründüğü gibi kalın bir yapıda değil.

Ayrıca kolçağın kol dayama kısmını da sağa ve sola sadece 1 tur çevirin, fazlasını çevirmeye kalkarsanız içindeki mekanizmayı kırıyorsunuz. Bu sefer ne zaman kolunuzu koysanız dönmeye meyilleniyor. 3 pozisyonda durabiliyor, hafif sola dönük, orta konum ve hafif sağa dönük; fazlasını yapmaya çalışmayın. Burada söylediklerimin hepsi tecrübeyle sabit :D

Başka bir forumda kutu açılışından itibaren 2 ay boyunca neler yaşadığımı anlatmıştım ama sanırım farklı bir foruma göndermek yasaktır, buranın kurallara pek hakim değilim. Özetle aldığıma pişman değilim, toplamda 3 aydır severek kullanıyorum.

Anladım hocam. Bende aldım ama henüz kurulum yapıp kullanma şansım olmadı, teşekkürler :)

Rica ederim :)

Ben de iki tarafta da vida hissetme gibi bir durum olmadı ancak kolçak kısmını kesinlikle kalitesiz buluyorum. Kendileri üretmiyorlar, anlaşmalı oldukları bir ofis malzemesi üreten firma var; oradan toplu şekilde satın alıyorlar. Ancak kolçakların ya daha sağlam bir materyale geçirilmesi ya da bir şekilde destekle daha sağlam bir şekilde tutturulması lazım. Sakın ama sakın yana doğru çok yüklenmeyin kolçaklara. Göründüğü gibi kalın bir yapıda değil.

Ayrıca kolçağın kol dayama kısmını da sağa ve sola sadece 1 tur çevirin, fazlasını çevirmeye kalkarsanız içindeki mekanizmayı kırıyorsunuz. Bu sefer ne zaman kolunuzu koysanız dönmeye meyilleniyor. 3 pozisyonda durabiliyor, hafif sola dönük, orta konum ve hafif sağa dönük; fazlasını yapmaya çalışmayın. Burada söylediklerimin hepsi tecrübeyle sabit :D

Başka bir forumda kutu açılışından itibaren 2 ay boyunca neler yaşadığımı anlatmıştım ama sanırım farklı bir foruma göndermek yasaktır, buranın kurallara pek hakim değilim. Özetle aldığıma pişman değilim, toplamda 3 aydır severek kullanıyorum.

Evet, tabii ki sorunsuz ürün yok maalesef ama ben de memnunum aldığıma. O kol koyma yerlerini de pek oynatmadığım için bilmiyorum ama uyardığın için teşekkürler :)

Kol koyma yerinin üstüne düştüm ve aninda kırdım. Japon ve metal yapıştırıcı ile ilk günkü gibi oldu :D
Ben de iki tarafta da vida hissetme gibi bir durum olmadı ancak kolçak kısmını kesinlikle kalitesiz buluyorum. Kendileri üretmiyorlar, anlaşmalı oldukları bir ofis malzemesi üreten firma var; oradan toplu şekilde satın alıyorlar. Ancak kolçakların ya daha sağlam bir materyale geçirilmesi ya da bir şekilde destekle daha sağlam bir şekilde tutturulması lazım. SAKIN AMA SAKIN yana doğru çok yüklenmeyin kolçaklara. Göründüğü gibi kalın bir yapıda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı