Exxen hesap çalınması

Film izlemeside çok :D iyi yapmışsınız.

Vallaha hocam ben sanal kart ile üyelik başlatmıştım normal kredi kartıyla başlatanların vay haline.
Acun kim Netflix ile yarışacak. Tamam Türkiye'de iyi izleyici kitlen var birkaç ülkede dahil ama bunları yapman için senelerdir uğraşman lazım.

Aynen öyle hocam kurdukları 3 kuruşluk platform ile Netflix'e karşı durmaya çalışıyorlar.

Valla bende almıştım Tolgshow var diye ama bir Tolgshow için bilgilerimi çaldırmak istemem silmiştim hemen ödeme bilgilerini ama hesabı tamamen silemiyoruz galiba mail adresim ve numaram duruyor onu değiştiremiyorum sanırım.

Vallahi bende almıştım tolgshow var diye ama bir tolgshow için bilgilerimi çaldırmak istemem silmiştim hemen ödeme bilgilerini ama hesabı tamamen silemiyoruz galiba mail adresim ve numaram duruyor onu değiştiremiyorum sanırım.

Onlar silinmiyor hocam daha.
Üyelik iptal etme bile daha yeni geldi.

Olay sanki bundan ibaret...
magicut_1610098594223.jpg

Vallaha hocam ben sanal kart ile üyelik başlatmıştım normal kredi kartıyla başlatanların vay haline.

Aynen öyle hocam kurdukları 3 kuruşluk platform ile Netflix'e karşı durmaya çalışıyorlar.

Hocam o 900 milyon ile 900 hayır işlenir yaptıkları şeye bak. Netflix tek hareketiyle Acun'u batırır her ne kadar Netflix'i kullanmasamda bundan %100 eminim. Dediğiniz gibi iyi ki sanal kart ile yapmışsınız bunların sağı solu belirli olmaz bilinçli tüketici gibi tüketici.

Geri
Yukarı