Exxen hesap çalınması

Selam hocalarım az önce exxen hesabıma girdim bir de ne göreyim hesabımda biri var ve kendine oturum açıp film izliyor. Hemen hesabın şifresini değiştirdim ve kart bilgilerimi iptal ettim.
Az araştırma yaparak çoğu kişide bu sorunun olduğunu gördüm sitede ciddi açıklar bulunmakta.
Kart bilgileriniz çalınır mı bilemem ama iptal etmekte fayda var.
Burada aynı sorunu olan bir arkadaş varmış.

Bazı sitelerde bu hesaplar satılmaya başlanmış.
Geçmiş olsun.

Selam hocalarım az önce exxen hesabıma girdim bir de ne göreyim hesabımda biri var ve kendine oturum açıp film izliyor. Hemen hesabın şifresini değiştirdim ve kart bilgilerimi iptal ettim.
Az araştırma yaparak çoğu kişide bu sorunun olduğunu gördüm sitede ciddi açıklar bulunmakta.

Bir bu işe bulaşmadığı kalmıştı Acun'un buna da bulaştı ve bence mahvetti hem berbat bir yer hem de bu hesap olaylarından sonra pek kimse kayıt olmaz zaten olanlar ve hesabı çalınanlarda davalık edebilir hem reklamlı "youtube" içeriğine aylık 10 TL vermek nedir ki.

Ben bu exxeni anlamadım zaten TV8'de yayınlandı bazı birkaç dizileri sanırım ee exxenin burada özelliği ne oldu çok saçmaladı ve çok para harcanmış ama o kadar para harcanması bana biraz inandırıcı gelmedi.

Hocam Netflix varken exxen mi? Yapmayın.

Ben bu exxen anlamadım zaten TV8 yayınlandı bazı birkaç dizileri sanırım ee exxenin burada özelliği ne oldu çok saçmaladı ve çok para harcanmış ama o kadar para harcanması bana biraz inandırıcı gelmedi.

1 Bölümleri verip müşteri çekmeye çalıştı.

Geri
Yukarı