Çözüldü Ezel dizisini mükemmel yapan nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brocyon

Femtopat
Daha fazla  
Ezel dizisi bana göre gelmiş geçmiş en mükemmel Türk dizisiydi, peki bu diziyi bu kadar güzel yapan neydi? Müzikleri çok güzeldi mesela, senaryo da kurgu da inanılmazdı bana kalırsa. Oyuncu kadrosu da harikaydı ama bu diziyi en mükemmel yapan neydi?

ezel.jpg

Çözüm
Kesinlikle karakterler derim. Neredeyse her karakterin geçmişinde yer alan olaylar detaylıca işlenmiş. Aktörlere diyecek bir şey yok zaten Haluk Bilginerin oynadığı bir dizinin mükemmel olmaması ihtimali yok. Kendi adıma en iyi dizi sıralamam böyle:
1.Behzat Ç
2.Kuzey Güney(1-40)
3.Kurtlar Vadisi (1-97)
4.Breaking Bad
5.Ezel
Konu ile alakasız fikrini değiştirecek bir video olduğunu düşünüyorum ülkenin en iyi dizisi Kurtlar Vadisi 1-97 bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bence Ramiz Dayı
Oysa herkes öldürür sevdiğini
, Kulak verin bu dediklerime,
Kimi bir bakışı ile yapar bunu
, Kimi dalkavukça sözler ile…
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle. Korkaklar öpücük ile öldürür... Yürekliler kılıç darbeleriyle. Kimi gençken öldürür sevdiğini Kimi yaşlıyken. Şehvetli ellerle boğar kimi Kimi altından ellerle Merhametli kişi bıçak kullanır Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur Kimi yeterince sevmez kimi fazla sever Kimi satar; kimi de satın alır Kimi gözyaşı döker öldürürken Kimi kılı kıpırdamadan Çünkü herkes öldürür sevdiğini Ama herkes öldürdü diye ölmez

Kesinlikle karakterler derim. Neredeyse her karakterin geçmişinde yer alan olaylar detaylıca işlenmiş. Aktörlere diyecek bir şey yok zaten Haluk Bilginerin oynadığı bir dizinin mükemmel olmaması ihtimali yok. Kendi adıma en iyi dizi sıralamam böyle:
1.Behzat Ç
2.Kuzey Güney(1-40)
3.Kurtlar Vadisi (1-97)
4.Breaking Bad
5.Ezel

Çözüm
Konu ile alakasız fikrini değiştirecek bir video olduğunu düşünüyorum ülkenin en iyi dizisi Kurtlar Vadisi 1-97 bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Kurtlar Vadisi daha gerçekçi ama Ezel daha ütopik bir dünya gerçekten de durum böyle.
1.Behzat Ç
2.Kuzey Güney(1-40)
3.Kurtlar Vadisi (1-97)
4.Breaking Bad
5.Ezel
Haluk Bilginer demişken Şahsiyet de mükemmeldir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı