Kurtlar vadisi vs Ezel

Tamam. Sizin gibi değerli sinema bilgisi üst seviye de olan yıllardır bu sektörde birçok başarıya öncülük etmiş kıymetli birinin bu incelemesinden sonra tüm Türkiye olarak aydınlandık.

Ezel hiç yabancı haberlere konu oldu mu? Veya yabancı anketlerde yüksek puanlar aldı mı? Sanmam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al sana inceleme kanalı. Bak bakalım ilk sırada kim varmış.

Oylama da kurtlar vadisi yok nitekim yorumlar bununla ilgili tepkilerle dolmuş.

Son düzenleme:
Polat 45 defa ölümden dönüyor. Kv'de herkes ölebiliyor demişsin. Polat kadar ölümden dönen bir karakter gördün mü sen hiç?

Tamam. Sizin gibi değerli sinema bilgisi üst seviye de olan yıllardır bu sektörde birçok başarıya öncülük etmiş kıymetli birinin bu incelemesinden sonra tüm Türkiye olarak aydınlandık.

Daha kv 97 izlememiş biri olarak böyle söylemen yanlış benim dediğim kurtlar vadisi ilk 97 bölüm senin dediğin 45 defa ölme olayı pusu dizisinde vardır. Lütfen izlemeden yorum yapmayın.
Heee bu arada isteyen istediği gibi yorum yapabilir. Bir filmi veya diziyi eleştirmek için bilgin ve üst seviye insan olmaya gerek yok. Aklını kullanabildiğin neticede, bu dizi halka sunulan bir dizi yönetmenlere veya dünyadaki sayılı kişilere izletilen bir şey değildir.
(Not: Fanboylara karşı tartışma yapmak pek de sağlıklı değildir.)

Polat 45 defa ölümden dönüyor. Kv'de herkes ölebiliyor demişsin. Polat kadar ölümden dönen bir karakter gördün mü sen hiç?

Pusudan bahsediyorsan bu normal bir şey çünkü pusu o kadar iyi değil. Normal kurtlar vadisi serisinden bahsediyorsan haksızsın. Polat'ın yaptığı her şey mantığa uygun.

Pusuyu kimse karıştırmasın falan. Size mi soracağız neyi karıştırıp karıştırmayacağımızı?

Pusuyla kurtlar vadisi aynı dizi değil siz pusuyu izleyip kurtlar vadisi kötü dizi diyorsunuz.

Açıkçası senin ne düşündüğün benim zerre umurumda değil. Ki bunlar senin düşüncelerinde değil. Sen şu YouTube videosu izleyen tayfadansın. Kendi düşüncen olmadığı gibi başkalarının düşünceleriyle bana geliyorsun. Burada kimin fındık kadar aklı olduğu belli oluyor. Sen o beyinle daha çok vadi izlersin. Neden kv dediğinde kimsenin umurunda değil.

İsteyen istediği düşünceyi savunabilir ve eğer savunduğu düşünce mantıklıysa ve ona katılıyorsa savunması gayet mantıklı.

Ben Ezel'i savunmuyorum. Hangi dizinin daha iyi olduğunu IMDb'ye bakarak anlayabilirsin. Senin ya da benim ne dediğimin bir önemi var mı? Ben sadece gözü kapalı bir şekilde Kv'nin hatalarını görmeyen Kv'nin ezel gibi bir diziyle kıyaslanamayacağını söyleyenlere cevap verdim. Hani o senin de olduğun hayal dünyası var ya. Onlardan söz ediyorum. Şu diziyle yaşayanlardansın sen de. Doğru söyle sende palto giydin mi? Çakır abinin mezarına gittin mi? Abi bir insan nasıl kendini bu kadar kaybeder ya? Hayali bir karakterin cenaze namazını kılmak nedir? Bu ülkenin gerçekten bu durumda olmasına şaşmamak gerek. Vadide anlattı mı çözümü? Var mı bizim de Polat Alemdar'ımız. Varsa da ne zaman gelecek?

Ezel kaç kere yurt dışında konuşuldu? Ve çakırın cenaze namazı vs kılınması insanların diziyi daha çok sevdiğini gösteriyor. Tabii bana sorarsan bu hareket mantıklı mı diye tabii ki değil.

Kv'de herkes ölebiliyor demişsin.

Koskoca çakır ölüyor. Polat'ın akıl babası aslan bey daha sonra ise sevdiği Elif ölüyor. Aslan beyin de akıl hocası olan tüm operasyonu kuran doğu bey bile ölüyor. Ve zaten Polat'ın ölmemesi normal bir şey. Kurtlar vadisi ilk 97 bölümde o kadar da akla mantığa dış ölümden dönmedi. Aslan bey Polat'ı her türlü koşula karşı eğitti. Kosava'ya operasyonlara vs gönderdi.
Ezele bakıyoruz adam yüz değişimi sonrası kaslı çıkıyor. Doktor yüz değişimi sırasında +2 kas mı bastı ezele?
Ezele bakıyoruz maksimum öle öle ezelin kardeşi ölüyor.

Son düzenleme:
Kurtlar Vadisi bize orta doğu da çok büyük prestij kazandırmıştı erliğin videosu vardı bununla ilgili öneririm. Benim de tercihim Kurtlar Vadisi'nden yana pusuyu ise iskenderin ölümüne kadar izledim oda güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı