F diskindeki Windows dosyaları silinebilir mi?

Silmeye çalıştım fakat klasör erişimi enegellendi yazıyor sdasdaddd.PNG

Windows Boot Manager'ın o sürücüde olmadığından eminseniz evet, silebilirsiniz. Boot Manager oradaysa sistem tekrar açtığınızda boot edilmeyecektir.

Windows Boot Manager ne olduğunu bilmiyorum fakat SSD'yi C diski olarak ayarladım.
Daha önceden farklı bir sürücüye kurulum yapmışsanız bu şekilde kalabiliyor, ihtimaller arasında diye yazdım. F:'deki verileri silmenizde Windows için bir sorun yok. Ama sanırım izin vermemiş. Klasöre giriş izniniz varsa ne var, atabilir misiniz?

Windows Boot Manager ne olduğunu bilmiyorum fakat SSD'yi C diski olarak ayarladım.

Hayır C diski SSD.

C diski Windows yüklü disk değildir. C diski sürünün harfidir. Windows yüklü olan diskin üzerinde küçük bir Windows simgesi olacaktır. "bu bilgisayar" bölümüne girip ekran görüntüsü alıp buraya atabilir misiniz?

C diski Windows yüklü olduğunu ifade etmez. C diskine girdiğinizde "Windows" isimli bir klasör var mı?
Yine de C diskinde kurulu olsa bile Windows, F:'de sistem verileri olabilir. Dediğinizi anladım ama eksik, onu demek istiyorum yani.

Hocam disk yönetiminin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Geri
Yukarı