F/P 200-300 TL Arası Kulaklık önerisi

Zeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam.

Kulaklığımı düzgün kullanmadım ve bozdum ve şu anda bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var aynı zamanda bir mikrofona yani hem ses hem de mikrofon görevi görecek bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Lütfen saçma markaların kulaklıklarını söylemeyin ve kendi aldığınız kulaklığı hoşlanmadığınız halde acınızı gidermek için bana söylemeyin.

Bütçe: 200-300

Son düzenleyen: Moderatör:
Kime göre neye göre?
Rampage gibi markalar ekipman değil "oyuncak" üretiyorlar. Aldığım kulaklığı 1 yıl boyunca kullandım. 1 yılın sonunda mikrofonu seslerimi çok daha az almaya ve konuşurken sürekli olarak kesilmeye başladı. Yarı fiyatına aldığım Philips kulaklığım ise hala sağlam. Bunun gibi bir çok örnek verebilirim. Frisby, Hadron, Everest, Snopy'de aynı; al birini vur ötekine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar söylüyorum kime göre neye göre?.Marka hakkında en ufak deneyimli fikrin yok sadece herhangi bir vatan bilgisayar mağazasına gidip Rampage Raptor sn rw6 modelini tak kulağına test et, ve daha sonra sırf marka diye örneğin gidip Corsairin HS50 modeline 300 tl para ver. HS50 modelini aldıktan sonra eline ulaştığı zaman kulağına takıp denemeni önerdiğim 180 tl lik kulaklık illaki aklına gelecektir.Her ne alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Tekrar söylüyorum kime göre neye göre?.Marka hakkında en ufak deneyimli fikrin yok sadece herhangi bir vatan bilgisayar mağazasına gidip Rampage Raptor sn rw6 modelini tak kulağına test et, ve daha sonra sırf marka diye örneğin gidip Corsairin HS50 modeline 300 tl para ver. HS50 modelini aldıktan sonra eline ulaştığı zaman kulağına takıp denemeni önerdiğim 180 tl lik kulaklık illaki aklına gelecektir.Her ne alacaksan şimdiden hayırlı olsun.
Bak dostum 4 kere Rampage markasının üst seviye kulaklıklarını kullandım bunu sana istersen fotoğraflarını(kutusunun) atarım fakat sen gidip Vatan vb.'den Rampage kulaklık alıp kendi acını bize karşı savunup soğutmaya çalışıyorsan bil ki seni biz burada takmıyoruz üstte ki konuşmalardan da bakabilirsin. Şimdi gelelim kime göre neye göre diyeceksin aldığım 4 kulaklığında çok düzenli kullanmama rağmen hepsinin ya sesi gitti ya da bozuldu. Ben kendi ''öznel'' düşüncemi ortaya koymuşum sen kime göre neye göre diyorsun... Git acını başka yerde soğutmaya çalış.

Bak dostum 4 kere Rampage markasının üst seviye kulaklıklarını kullandım bunu sana istersen fotoğraflarını(kutusunun) atarım fakat sen gidip Vatan vb.'den Rampage kulaklık alıp kendi acını bize karşı savunup soğutmaya çalışıyorsan bil ki seni biz burada takmıyoruz üstte ki konuşmalardan da bakabilirsin. Şimdi gelelim kime göre neye göre diyeceksin aldığım 4 kulaklığında çok düzenli kullanmama rağmen hepsinin ya sesi gitti ya da bozuldu. Ben kendi ''öznel'' düşüncemi ortaya koymuşum sen kime göre neye göre diyorsun... Git acını başka yerde soğutmaya çalış.
baya bi takmamışsın cevap olarak "ok".

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı