F/P B450 Anakart Önerisi

M4J0R

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun vadede sistem topluyorum. Anakart, işlemci ve RAM kaldı. İşlemci olarak R5 3600 alacağım. Anakart olarak X570 çok pahalı olduğundan B450 anakartlara yöneldim. 4 model çok kararsız kaldım. İşlemciye overclok yapmayı düşünmüyorum. MSI B450 Tomahawk, MSI B450M Mortar, MSI B450 Gaming-Plus ve ASUS TUF B450 Gaming-Plus. Tomahawk al diyen çok oldu ama o kadar paraya değecek mi emin değilim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tomahawk ve Bazooka modellerine vereceğin paraya değecektir. Bahsi geçen anakartlarda 4 Ram bellek slotu bulunmakta. İleriye dönük ve güzel bir tercih olur. Ama benim tavsiyem 600 lira seviyesinde olan Bazooka' dan yana. 850 TL Tomahawk için az da olsa cep yakıyor doğrusu

Yorumlarınız için teşekkürler. Alacağım analartları MidTower ATX kasaya takıcağım. Micro-ATX model anakart alırsam kötü bi görüntü elde eder miyim ?

Yorumlarınız için teşekkürler. Alacağım analartları MidTower ATX kasaya takıcağım. Micro-ATX model anakart alırsam kötü bi görüntü elde eder miyim ?
Kötü bir görünüm olacağını sanmıyorum. Olsa bile güzel bir RGB led şerit ışıklandırma ile görünüm sorununu çözersin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı