F/P kasa tavsiyesi

Bütçe
450
Aerocool Aero One Frost, Aerocool Cylon Pro RGB, Sharkoon RGB Flow ARGB, Sharkoon TG5 ve Sharkoon Night Shark modellerini beğendim ama bu kasalar arasında hala karar veremiyorum. Sonradan pişman olmak istemiyorum. Bu kasalar arasından bir favoriniz var mı?

Kaliteleri hakkında bir fikrim yok. Ama almadan önce içinde kaç fanla geliyor ona bakın. Güç kaynağınız sığıyor mu ve kablolama sorunu olur mu diye bakın. Kule tipi soğutucunuz var ise kasanın kapağını engelliyor mu? Gibi sorularınıza yanıt veren kasayı tercihini yapın.

AMD'nin stok soğutucusunu kullanacağım o yüzden bu kasalardan hiçbirinde sığmama gibi durum olmaz. Bilgisayar başında yoğun zaman geçiren biriyim, bilgisayarın serin kalmasını ve baktığımda da göze hoş gelmesini istiyorum. Ama bunların hepsi güzel. 😄
Sharkoon night shark ve RGB Flow arasında kaldım. Sizce malzeme kalitesi olsun, başka şeyler olsun hangisi daha kaliteli?
Sharkoon night shark ve RGB Flow arasında kaldım. Sizce malzeme kalitesi olsun, başka şeyler olsun hangisi daha kaliteli?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı