F/P Sistem Tavsiyesi

LEONSCOUT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşım var durumu pek iyi değil şu an bir sistem toplayabilmek için çalışıyor sizlerden ricam DDR3-4 farketmez en ucuza LOL 60 FPS oynatabilecek bir sistem tavsiye eder misiniz?

Düzeltme : 1080 2. el bir monitör bulup aldık, monitör hariç olursa çok yardımcı olmuş olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir arkadaşım var durumu pek iyi değil şu an bir sistem toplayabilmek için çalışıyor sizlerden ricam DDR3-4 farketmez en ucuza LOL 60 FPS oynatabilecek bir sistem tavsiye eder misiniz?

Düzeltme : 1080 2. el bir monitör bulup aldık, monitör hariç olursa çok yardımcı olmuş olursunuz.
Hocam sadece lol oynanacaksa apu sistem alabilirsiniz. Şöyle:
upload_2016-5-16_17-23-44.png

Hocam LOL ve Knight oynadığını biliyorum AMD işlemcilere de pek bir aşinalığım yok o yüzden konu açtım hangisi daha F/P olur hakim değilim teşekkürler tavsiyeniz için arşive çektim arkadaşa ileteceğim.

İnşallah işini görür arkadaşının. Sinerji.gen.tr adresinden topladım. İstersen RAMleri 4gb yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20160516_172501.JPG
    IMG_20160516_172501.JPG
    84,2 KB · Görüntüleme: 222
İnşallah işini görür arkadaşının. Sinerji.gen.tr adresinden topladım. İstersen RAMleri 8gb yapabilirsin.
Eline sağlık ve ayırdığın zaman için teşekkür ederim hocam, ama hani daha ucuz yollu olması amaçlı bu konuyu açtım tam eminde değilim fakat bu biraz fazla kaçar tahminimce ama yinede teşekkür ederim arşive atıyorum bakarız bütçesini yükseltir belki de işimize yarar :)

Knight ve LoL oynayacaksa @ydagli42 arkadaşımızın sistemi gayet yeterli. İsterseniz RAM belleklerini 8 e çıkarırsınız ve daha iyi sonuç alırsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı