F/P telefon tavsiyesi

Bütçe
3200
Realme UI çok sade bir arayüz, YouTube üzerinde videolarına bakabilirsiniz. 128 GB modeli ülkemize gelmez, 64 GB alıp hafıza kartı takabilirsiniz

Bu konuda bilgili gibisiniz resimdeki işlemciler ve hızları sırasıyla POCO X3 NFC Redmi Note 9 Pro Realme 7'ye ait Realme 7 2,05 işlemci hızıyla 2,3 hızlı cihazı AnTuTu vb testlerde ve incelemelerde geçiyor bunu merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-05-09 12.49.35.png
    Ekran Resmi 2021-05-09 12.49.35.png
    22 KB · Görüntüleme: 33
Bu konuda bilgili gibisiniz resimdeki işlemciler ve hızları sırasıyla POCO X3 NFC Redmi Note 9 Pro Realme 7'ye ait Realme 7 2,05 işlemci hızıyla 2,3 hızlı cihazı AnTuTu vb testlerde ve incelemelerde geçiyor bunu merak ediyorum.

Hocam o site yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Ben hiçbir alanda GHz'e bakarak şu iyi şu kötü denildiğini duymadım.

G95 daha fazla performans veren bir işlemci, üstelik MIUI, Realme UI gibi iyi olamadığından performans olarak işlemcisi fark atsaydı (küçük bir fark) bile MIUI yüzünden Realme 7 daha fazla performans verirdi.

Hocam o site yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Ben hiçbir alanda GHz'e bakarak şu iyi şu kötü denildiğini duymadım.

G95 çok daha performanslı bir işlemci, üstelik MIUI, Realme UI gibi iyi olamadığından performans olarak işlemcisi fark atsaydı (küçük bir fark) bile MIUI yüzünden Realme 7 daha fazla performans verir
Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe hiç artar mı? Ayrıca günlük kullanım için oyundan kısar mısınız? Size 30, 40 FPS yeter mi?

Hocam şu anda 30,40 FPS olur ileride çok daha düşer bu.

Teşekkürler hocam.

Hocam eklemeden geçemeyeceğim oyun için en iyi cihaz X3 Pro dur ancak ekranı ve kamerası pek iyi sayılmaz. Oyun konusunda zirve, günlük kullanım için en alt nokta diyebiliriz.

4 yıllık olması bir şey değiştirmez şu an bu fiyat bazında oyunlarda iyi FPS veren telefonlardan biri.

Hayır öyle bir şey yok. Bana teknik bilgi verin büyü ile mi daha çok FPS verecek bu telefon. Birkaç yıla kalmaz uygulamalar sıkıntı yaşatmaya başlatır.

Realme 7 ve X3 NFC daha güncel ve daha fazla FPS verecek telefonlar.

Geri
Yukarı