Çözüldü F1 2020 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Arkadaşlar merhaba,
Bugün 1.13 güncellemesinden sonra 1 kere oyuna girdim kapatıp açtıktan bir süre sonra oyunu başlata tıkladığımda bir süre oynuyor. Sonra da oyun açılmadan tekrar oyna simgesi çıkıyor, ne olduğunu hala çözemedim. Ekran kartı güncel, yani DX12.

Çözüm
Rica etsem tam olarak nasıl çözdüğünü anlatabilir misin, dostum? Yardımcı olursan sevinirim.

Hocam, bendeki sorun acayip basitmiş. Ayarlara girdiğimde dahili işlemci grafik birimi ile çalıştığını gördüm ve hariciye çekip çalıştırdım, düzeldi.
Eğer bir sistem dosyasıysa elle atmaktan başka bir çare yok sanırsam. Linkini bıraktığım dosyayı şu konuma yükler misiniz? C:\Windows\System32

Ben şimdiye kadar bir paket ile yüklendiğini görmedim.

Elle DLL dosyasını mı değiştirdiniz acaba?

Payday 2 0xc00007b hatasında bir dosyayı elle değiştirmiş olmalıyız ama bu değildi.

Değiştirmediyseniz bile yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz, birkaç kişinin daha başına geldiğini görmüştüm. Geri dönüşüm kutusuna bakın, orada varsa alıp System32 klasörüne taşıyabilirsiniz.

Tabii bu dosyanın System32'den silinen dosya olması lazım, internette oradan buradan DLL indirip sonra sildiyseniz bunu yapmayın. DLL indirmek gibi bir şey yapmadıysanız yapabilirsiniz ancak.

VCRUNTIME140.dll diye bir dosya var ama aynısı mıdır?

Geri
Yukarı