F1 2020 alınır mı?

Arkadaşlar F1 2020 oyununu ben de aldım. Ancak bir türlü yarışı bitiremedim. Direksiyon ayarını 180 derece yaptım sonra oyuna girip oyun içindeki ayarlardan birçok asistan ayarlarını kapattım. Detaylı olarak direksiyon ayarlarını yazabilecek olan var mı? Sürekli kaza yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Eğer çok zor bir oyunsa iade edeceğim ilk defa oynuyorum.

Singapur ve monzada 365 derece geri kalanlarda 360 derece yapman gerekiyor.
Zorluk - 105
Fren asisti - Kapalı
ABS - Kapalı
TC - Medium

Bu şekilde kendini alıştırmanı tavsiye ederim, biraz zor olsada profesyonel oyuncuların başlangıç ayarları bu şekilde.

Singapur ve monzada 365 derece geri kalanlarda 360 derece yapman gerekiyor.
Zorluk - 105
Fren asisti - Kapalı
ABS - Kapalı
TC - Medium

Bu şekilde kendini alıştırmanı tavsiye ederim, biraz zor olsada profesyonel oyuncuların başlangıç ayarları bu şekilde.
Yeni başladıysa ABS yüzünden kanser olabilir :D

Daha 3 gün önce aldım inanılmaz zevkli ve eğlenceli kariyer olsun çeşitli kendin oynadığın yarışlar olsun ya da multiplayer olarak oynadığınız yarışlar olsun gerçekten çok zevkli. Şiddetle öneriyorum.

Humble Bundle'dan F1 2018'i ücretsiz aldım, özellikle multiplayer baya eğlenceli geçiyor. Steam'de iki üç gün önce F1 2019 20-25 TL'ye satılıyordu, dün indirim bitti ve yine 90 küsür TL oldu. F1 2019 indirimde olduğu için ikilemde kalmıştım, Steam incelemelerinde de çok fazla fark olmadığını söylüyorlar. My Team modu, Overtake özelliği ve bir kaç düzeltme gelmiş deniyor. Arada ki 70 lira için 2020'yi almaya değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı