F1 TV Pro vs. F1 TV Access

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Formula 1'in eski yarışlarını izlemek için ikisi arasında kaldım, daha doğrusu hangisini seçeceğimden emin olamadım. Canlı yarışları S Sport+'dan izliyorum ama eski yarışları yani 2006, 2012 gibi eski yarışlar için hangisi almam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi, sağlıklı günler. Formula 1'in eski yarışlarını izlemek için ikisi arasında kaldım. Daha doğrusu hangisini seçeceğimden emin olamadım. Canlı yarışları S Sport+'dan izliyorum ama eski yarışları yani 2006, 2012 gibi eski yarışlar için hangisi almam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Android uygulamasında yerel fiyatlandırma var oradan çok daha ucuza alabilirsiniz. S Sport + varsa Access daha iyi olur ama. Pro da da onboardlar gibi güzel özellikler var.

Pro canlı yayınları da izlemeye olanak sağlarken Access sadece tekrarları izlemeye olanak sağlıyor. Aralarında 40 euro fark var, bu yüzden Access daha iyi olabilir.
Android uygulamasında yerel fiyatlandırma var oradan çok daha ucuza alabilirsiniz. S Sport + varsa Access daha iyi olur ama. Pro da da onboardlar gibi güzel özellikler var.
Aylığı 8Tl olarak görüyorum yanlış görmüyorsam. Access olanı alırsam 2010 başlarından tüm yarışları izleyebilir miyim? Bir de önümüzdeki yarışlar tamamlanınca onları da izleyebilir miyim?

F1TV'nin aylığı 8 euro.
Mobilden uygulama indirdim. Böyle gözüküyor.
Screenshot_2023-03-07-00-21-06-612-edit_com.formulaone.production.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı