Logitech F310 gamepad alınır mı?

Jypux

Femtopat
Daha fazla  
Dün açtığım hangi gamepadi almalıyım konusunda baktığımda Logitech'in F310 modelini araştırdım ve içimde hâla bir kuşku var. Sizce alınır mı?

Çok yoğun kullanmadım ama dayanıklı bir ürün olduğunu biliyorum. Alırken yorumlarına bakmıştım. Dayanıklılık konusunda olumsuz yorumlar görmemiştim. Logitech ürünleri konusunda hiç bir sorun yaşamadım. Güvendiğim bir marka.

Çok yoğun kullanmadım ama dayanıklı bir ürün olduğunu biliyorum. Alırken yorumlarına bakmıştım. Dayanıklılık konusunda olumsuz yorumlar görmemiştim. Logitech ürünleri konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Güvendiğim bir marka.

Peki tuşları nasıl hocam? Dpad tuşunun görünümünü gram sevmedim ama zaten pek kullanmıyorum. Eksileri sizce nelerdir?

O zaman F310 alabilirsin. Ben 710'da kullandım ama çok gereksiz pil ile uğraşıyorsun falan. F310 ile 5 sene FIFA oynadım bir problem yaşamadım. Yoğun kullandığım için sol analog biraz hafif dönmeye başladı ama temassızlık falan yoktu. Hala çalışır durumda ama yeni Gamepad aldığım için yedeğe kalktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı