F310 nasıl garantiye yollanır?

k4moncik

Hectopat
Konu burada. Nasıl garantiye yollayacağımı bilmediğim için konu açmak istedim. Nasıl garantiye yollanır? Cebimden para çıkar mı? Kaç günde tamir olur? Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam ben Vatan'dan aldığım bir F310'u benzeri bir sorun için göndermiştim kendileri Logitech'e ürünü ileteceklerini söylediler, sürekli aradım ilettik, iletiyoruz derken 4 gün sonra ürün geldi.

Üründe herhangi bir değişiklik yapılmamıştı fakat direkt olarak Logitech'e ulaşabilirsen konu hakkında daha yardımcı olabilirler gibi geliyor.

Adsız.png

Değişim sürecinde ne demek? Herhangi bir ücret vermek zorunda kalır mıyım?

Konu burada. Nasıl garantiye yollayacağımı bilmediğim için konu açmak istedim. Nasıl garantiye yollanır? Cebimden para çıkar mı? Kaç günde tamir olur? Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Onun yayına bir şey oldu herhalde. 😀

Yayında hiçbir sıkıntı yoktu ama bir kez bastığımda deliriyordu. Sert basmayı seven birisi değilim o yüzden elimle bozduğumu hiç sanmıyorum.

Ben bir tuşunu kırdım. Sonra içini açtım içindeki yayları gördüm ama o uzun plastik varmış tak tak sesini çıkaran tuş değil o kırılmış meğerse. Ama o kadar sağlam yapmışlar ki. Sekiro oynarken bayağı masaya vurmuştum kolu.

Ben bir tuşunu kırdım. Sonra içini açtım içindeki yayları gördüm ama o uzun plastik varmış tak tak sesini çıkaran tuş değil o kırılmış meğerse. Ama o kadar sağlam yapmışlar ki. Sekiro oynarken bayağı masaya vurmuştum kolu.

Vallahi benim yaptığım ara sıra kuzenim geldiğinde FIFA girmek ve otomatik aimli hikaye oyunlarında takılmak. Sekiro gibi oyunlar beni gamepad ile aşar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı