F310 pişman eder mi?

Hocam kablolu kullandıktan sonra gidin Xbox 360 kolu alın (kablolu versiyon) hem fiyatı çok pahalı değil hem de kullanımda sıkıntı çıkarmaz.

Hepsiburada'ya baktım fiyatı uygun orijinal olup olmadığını bilemeyeceğim ürün linki burda

Güvenmiyorum, Logitech'i 9 yıl kullanan insanlar var, elin Çinli markası 1 yılı görürse öper alnıma koyarım. Gördüğüm kadarıyla son zamanlarda popüler olmaya başlamış bu 8BitDo. Daha Türkiye'de bile yok. Belki reklamını yapan insanların kargosu ulaşmadı bile. Bu durumlar altında 1200 lira gibi bir fiyata şarj istasyonu, dongle + arka tuşlu bir gamepade şüphe ile yaklaşırım.
Ayrıca kablosuz kolda Dongle vermeyecek de ne verecek adamlar?

Hocam kablolu kullandıktan sonra gidin Xbox 360 kolu alın (kablolu versiyon) hem fiyatı çok pahalı değil hem de kullanımda sıkıntı çıkarmaz.

Hepsiburada'ya baktım fiyatı uygun orijinal olup olmadığını bilemeyeceğim ürün linki burda

Bizde Xbox 360 vardı. Onun tuşları çok çabuk bozuluyor. RB ve LB bir süre sonra çok yumuşuyor bastığını bile hissetmiyorsun, bazen basmıyor. Analoglarında da drift sorunu çıkıyor. Geçen sene biraz oynayayım dedim dayanamadım sinir etti.

İmkanın varsa Xbox Controller al geç. Kaç senelik F310'a para verme.

XBox/dualsense arasında DualSense'e daha çok yakınım gibi hem görünüşü olsun hem adaptive triggers/haptic feedback olsun hem de şarjlı olması Xbox'dan daha iyi gibi duruyor. Bilgisayarlarla da artık düzgün çalışabiliyormuş.

Son düzenleme:
O kolu alicagima replika PS4 kullanirim daha iyi o kol kadar ergonomisi kotu les bir kol yok PS2 kolu bile daha rahat.

Bende Logitech Precision var. F310'a benziyor ama analogsuz bir kol. F310'un Google resminden baktığıma göre kolun Precision'dan çok bir farkı yok, arka kısmı tamamen aynı. Ve bu Precision bana oldukça rahat geliyor.

XBox/dualsense arasında DualSense'e daha çok yakınım gibi hem görünüşü olsun hem adaptive triggers/haptic feedback olsun hem de şarjlı olması Xbox'dan daha iyi gibi duruyor. Bilgisayarlarla da artık düzgün çalışabiliyormuş.

Adaptive triggers ve haptic Feedback'in PC'de pek bir olayı yok. Çoğu oyun bu özellikleri kullanmıyor. Hatta çoğu oyunda hala daha DualSense desteği yok. Ek program kullanman şart. Ayrıca şarjlı olması kesinlikle bir artı değil. O şarj 3-4 saat anca gidiyor. Hele aydınlatmalarını fullersen 2 saatte bitiyor. PC için Xbox Controller ideal.

Sürekli ek program kullanırım, saçma sapan sorunlarla uğraşırım dersen DualSense'de alabilirsin tabii.

Son düzenleme:
8BitDo gayet de güvenilir bir marka bir süredir kullanıyorum ve yurt dışında bayağı bilindik bir marka Ultimate Bluetooth versiyonunu F710'dan geçtim cidden çok farklı F710a göre.

@yoshitsune 'ye kesinlikle katılıyorum. PC için Dualsense israftan başka bir şey değil. Adam akıllı yazılım desteği yok, şarj yüzdesine bile tam olarak bakamıyorsun. Bazı oyunlarda görmüyor, görse bile Xbox simgeleriyle oynamak zorunda kalıyorsun. Adaptive Triggers ve Haptic Feedback çok güzel bir nimet ama bu özelliği kullanan oyunlar pek fazla yok. Kullansa da bazılarında sadece kablo bağlıyken aktif oluyor. Xbox en rahatı; tak çalıştır, yazılım destekli, ergonomik, bence mataryel olarak elde daha güzel hissettiriyor. Yanlış anlaşılmasın bu arada, Dualsenseden veya Sony'den nefret etmiyorum aksine Dualsense daha çok beğendiğim bir kontrolcü, fakat PC için en iyi seçeneğin Xbox olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı