F710 299TL

Yaptıgım ufak çaplı bir araştırmada bu gamepad'in baglantısının 30-40 dk'da bir koptugu söyleniyordu. Bilgisi olan var mı?
Süre ile bağlantı kopukluğu söz konusu değil. Mesafe açılınca kopmalar yaşayabiliyorum. Benim gamepadimin pili de zayıflamış olabilir ama kopma sorunu yok dediğiniz şekilde.

Süre ile bağlantı kopukluğu söz konusu değil. Mesafe açılınca kopmalar yaşayabiliyorum. Benim gamepadimin pili de zayıflamış olabilir ama kopma sorunu yok dediğiniz şekilde.

Yani süre olarak demek istemedim aslında arada bir kopuyormuş. Mesela boss kesiyorsun ve en önemli yerde kopuyor baglantı Game over oluyorsun. Arada bir kopma yapıyormuş yani kronik sorun gibi. Süre olarak degilde günde 3-4 defa en az koptugu oluyormuş. Bu dogru mu? Gamepad almak istiyorum ama alamadım. Her GamePad'de hep bir olumsuz yorum gördüm. En sonunda BİM'den 50 liralık bir şey alacagım :).

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamıyorsam zamanında 70 TL falandı değmez demiştim 300 TL verenlere hayırlı olsun ne diyeyim.

Tam da o fiyata aldım. Ama sene 2011 idi. O zamanın 70 lirası şimdinin kaç yüz lirasıdır bilemiyorum ama, 300 liradan fazla olduğuna eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı