F710 alınır mı?

Ainnt

Kilopat
Daha fazla  
Şu aralar klavye fare ile zaten rekabetçi oyunlarda çok yoruluyorum. Offline oyunları gamepad ile oynamak istiyorum. Kablosuz ve arkama uzanarak. Titreşim meraklısıyım. Bu fiyata bu iyi mi? Daha iyisi varsa önerir misiniz?

Bahsettiğin gamepad'e sahibim uzun süre kullanımda analog sticklerin üzeri aşındı pürüssüz bir hale geldi ayrıca gövdesinin üzerindeki gümüşümsü boya çıktı ve beyaz çirkin plastik gözükmeye başladı.
Birkaç önemli detaydan bahsetmem gerek:
Cihaz bluetooth ile çalışmıyor 2.4 ghz nano receiver adı verilen parçalar kullanılıyor bu parçaları kaybetmek çok kolay dikkatli olmanı öneririm eğer kaybedersen logitech ile iletişime geçersen sana bir tane gönderiyorlar.
Ürün şarjlı değil iki tane AA pil ile çalışıyor ama pilleri gerçekten çok verimli tüketiyor haftlarca sorun yaşamadan kullanabiliyorum.
D-pad den memnun değilim ama başka bir gamepad kullanmadığım için düzgün bir fikir de veremem.
Sağ ve solunda birertane motoru var yani titreşime sahip.

Bahsettiğin Gamepad'e sahibim uzun süre kullanımda analog sticklerin üzeri aşındı pürüssüz bir hale geldi ayrıca gövdesinin üzerindeki gümüşümsü boya çıktı ve beyaz çirkin plastik gözükmeye başladı.
Birkaç önemli detaydan bahsetmem gerek:
Cihaz Bluetooth ile çalışmıyor 2.4 GHz nano receiver adı verilen parçalar kullanılıyor bu parçaları kaybetmek çok kolay dikkatli olmanı öneririm eğer kaybedersen Logitech ile iletişime geçersen sana bir tane gönderiyorlar.
Ürün şarjlı değil iki tane aa pil ile çalışıyor ama pilleri gerçekten çok verimli tüketiyor haftlarca sorun yaşamadan kullanabiliyorum.
D-padden memnun değilim ama başka bir gamepad kullanmadığım için düzgün bir fikir de veremem.
Sağ ve solunda birertane motoru var yani titreşime sahip.

Peki çekim mesafesi nasıl? Uzaklaşınca bağlantı kopuyor mu? (Uzatma takılı değilken.)

Peki çekim mesafesi nasıl? Uzaklaşınca bağlantı kopuyor mu? (Uzatma takılı değilken.)
Uzatma ürünün yanında geliyor,çekim mesafesi konusuna gelirsek eğer alıcı ve gamepad arasında fiziksel bir obje yok ise sorun yaşamazsın kısaca alıcıyı gözle görülür bir yerde tutman gerek uzatıcı kullanmazsan sorun yaşayabilirsin.

Ben Bilgisayar başında koltukta uzanarak kullanacağım. 1.5 metreyi geçmez mesafe. Bağlantı sorunları yoksa alacağım. Bir de her oyunu destekliyor mu Xbox kolu gibi? Oyunlar için ayar yapmakla uğraşmak istemiyorum.

Ben Bilgisayar başında koltukta uzanarak kullanacağım. 1.5 metreyi geçmez mesafe. Bağlantı sorunları yoksa alacağım. Bir de her oyunu destekliyor mu Xbox kolu gibi? Oyunlar için ayar yapmakla uğraşmak istemiyorum.
Bazen dizüstü bilgisayarımı TV'ye bağlayıp konsol gibi kullanıyorum. TV ile koltuk arası 5 metre rahat var hiç sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı