Facebook Reklam verme sorunu Güvenli hesap degil

cagtay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Facebook'da isletmem icin reklam vericem fakat kredi kartıma güvenli hesap degil diyor. Baska hesapla denedim yine aynısını söylüyor bunu nasıl cözerim.

KS
cagtay

cagtay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
PayPal ile dener misiniz. Kredi kartınızı PayPal'a tanımlayın. Ben öyle başarılı bir şekilde yapabilmiştim.
Paypalı acıkcası hic kullanmadım nasıl yapılcagını bilmiyorum nasıl yaparım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
cagtay

cagtay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Üye olun ve kredi kartınızı ekleyin.
ekledim kredi kartımı herseyim tamam fakat gene reklamı kabul etmediler sinir etti verenler nasıl yapıyor anlamadım sponsorlu reklam vermek istiyorum ekliyorum hersey oluyor fakat birden kaldıryorlar reklamı kabul ettikden sonra bide facebook hesabımı kilitliyorlar. Bunu nasıl hallederim yardımcı olabilirmisiniz.

@Recep Baltaş

Emek

Hectopat
En iyi cevaplar
0
ekledim kredi kartımı herseyim tamam fakat gene reklamı kabul etmediler sinir etti verenler nasıl yapıyor anlamadım sponsorlu reklam vermek istiyorum ekliyorum hersey oluyor fakat birden kaldıryorlar reklamı kabul ettikden sonra bide facebook hesabımı kilitliyorlar. Bunu nasıl hallederim yardımcı olabilirmisiniz.

@Recep Baltaş

Merhaba sorun hesaptan kaynaklanıyor. Ödeme yöntemiyle alakası yok. Belki ürünleriniz Policy'e uymuyor olabilir.

[email protected] adresine web sitenizi gönderebilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim.

Teşekkürler.

KS
cagtay

cagtay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba sorun hesaptan kaynaklanıyor. Ödeme yöntemiyle alakası yok. Belki ürünleriniz Policy'e uymuyor olabilir.

[email protected] adresine web sitenizi gönderebilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim.

Teşekkürler.
ben facebook hayran sayfasına reklam vermek istiyorum mesela Sponsorlu gözükcek herkezin haber kaynagında.

Yeni konular

Yukarı