Facebook Reklam verme sorunu Güvenli hesap degil

cagtay

Hectopat
Daha fazla  
Facebook'da isletmem icin reklam vericem fakat kredi kartıma güvenli hesap degil diyor. Baska hesapla denedim yine aynısını söylüyor bunu nasıl cözerim.

Üye olun ve kredi kartınızı ekleyin.

ekledim kredi kartımı herseyim tamam fakat gene reklamı kabul etmediler sinir etti verenler nasıl yapıyor anlamadım sponsorlu reklam vermek istiyorum ekliyorum hersey oluyor fakat birden kaldıryorlar reklamı kabul ettikden sonra bide facebook hesabımı kilitliyorlar. Bunu nasıl hallederim yardımcı olabilirmisiniz.

@Recep Baltaş

ekledim kredi kartımı herseyim tamam fakat gene reklamı kabul etmediler sinir etti verenler nasıl yapıyor anlamadım sponsorlu reklam vermek istiyorum ekliyorum hersey oluyor fakat birden kaldıryorlar reklamı kabul ettikden sonra bide facebook hesabımı kilitliyorlar. Bunu nasıl hallederim yardımcı olabilirmisiniz.

@Recep Baltaş

Merhaba sorun hesaptan kaynaklanıyor. Ödeme yöntemiyle alakası yok. Belki ürünleriniz Policy'e uymuyor olabilir.

[email protected] adresine web sitenizi gönderebilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim.

Teşekkürler.

Merhaba sorun hesaptan kaynaklanıyor. Ödeme yöntemiyle alakası yok. Belki ürünleriniz Policy'e uymuyor olabilir.

[email protected] adresine web sitenizi gönderebilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim.

Teşekkürler.

ben facebook hayran sayfasına reklam vermek istiyorum mesela Sponsorlu gözükcek herkezin haber kaynagında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı