Çözüldü Faceit görev yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tauren

Hectopat
Merhabalar bu aralar Faceit'e sardım anladığım kadarıyla Faceit Premium almadan da görevler geliyormuş fakat bende görev yok. Nedeni ne olabilir? Görevler Faceit Premium alınca mı gelecektir?

Dosya Ekleri

• Görev.png
    Görev.png
    119,2 KB · Görüntüleme: 600
Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bana da bir çare olabilirsiniz ben Faceit oynadım arkadaşıma puan geldi bana gelmedi. aynı seviyedeyiz. Csgo görev ekleyemiyorum oyun ekle deyince görmüyor. Diğer oyunları görüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    91,3 KB · Görüntüleme: 526
  • Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    135,3 KB · Görüntüleme: 413
  • Ekran Görüntüsü (40).png
    Ekran Görüntüsü (40).png
    80,4 KB · Görüntüleme: 471
Arkadaşlar CS:GO ücretsiz olduktan sonra genelde Faceit görevleri sadece Premium olan kullanıcılara açmaya başladı ama bu sadece Premium'lara gözükür demek değil mesela bende Premium olmadan önce de görevler gözüküyordu. Bunu yapmalarındaki amaçta yeni hesaplar açıp 100K, 150K gibi uçuk puanlar olan hesapların artık piyasası oluşmaya başladı bunun önüne geçebilmek için çoğu hesapta görevler gözükmüyor. Uzun lafın kısası hesabınız Premium'a yükselttiğiniz zaman görevlerinize erişebileceksiniz hesaplarınıza görev verilmeme gibi bir durum yok.

Arkadaşlar ben iki kere hesap açıp denedim birinde görev gelmedi diğerinde görev geldi herhangi bir şekilde premium almadanda görebildim. Premium alıp görev yoksa mail olarak ulaşın sıkıntıyı çözerler çünkü premium kapsamında görev olmak zorunda

Arkadaşlar ben iki kere hesap açıp denedim birinde görev gelmedi diğerinde görev geldi herhangi bir şekilde Premium almadanda görebildim. Premium alıp görev yoksa mail olarak ulaşın sıkıntıyı çözerler çünkü Premium kapsamında görev olmak zorunda.

Mail ile ulaştım fakat Premium aldıktan sonra görevin geliceğini söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı