FACEIT kimlik onayı olmadan oynanabilir mi?

Turkish Delight

Hectopat
FACEIT'i daha önce yükleyip 2 maç atmıştım, birkaç hafta hiç girmedim. Şimdi maç girmek istediğim zaman "bu eşleştirme sırasında oynayabilmek için hesabınızı onaylı hale getirin" yazısı çıkıyor. Onay için kimik, fotoğraf vs, şeyler istiyor. Onaylamadan giremiyor muyum?

Hayır. FACEIT'den e-spora kadar gidebildiğiniz ve eğer ünlü biri veya e-sporcu olursan hesabını direkt onaylamak için alıyorlar.

Eğer e-spor hedefiniz varsa turnuvada ne yapmanız gerektiğine dair bir rehberim var;

Hayır. FACEIT'den e-spora kadar gidebildiğiniz ve eğer ünlü biri veya e-sporcu olursan hesabını direkt onaylamak için alıyorlar.

Eğer e-spor hedefiniz varsa turnuvada ne yapmanız gerektiğine dair bir rehberim var;

Ben sadece normal maç girmek istiyorum ama giremiyorum.

Hayır. Oynamak için onaylı olmana gerek yok. Faceit'e ticket at. Senelerdir onaysız oynuyoruz bir çok kişi hala da öyle. Bu sorunu yaşayan bir kişi daha gördüm de neye göre onay istiyorlar fikrim yok.

Maç sayına göre yüksek puanlarda olunca sistem seni şüpheli smurf olarak görüyor. Ya da şikayet ediliyorsun. Aynısı başıma geldi. Smurf olmadığının ispatı için böyle bir onay mevzusu getirmişler.

Geri
Yukarı