Faceit Oyuncu Eşleştirme Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erdoğan1992

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normal MM'den sıkıldım aşırı fazla hile gelmeye başladı ve ben de Faceit'e başlamaya karar verdim fakat çok acemiyim. Faceit'de maç aratırken rütbeye göre maç aratma yok mu? Ben Mg1 seviyesinde bir oyuncuyum. Karşıma LEM ve üzeri oyuncular geliyor. Haliyle pek bir performans gösteremiyorum, hep takımın aşağısında kalıyorum.

Faceit rütbeye göre eşleştirme yapmaz. Faceit seviyesine göre eşleşme yapar.

Dostum uzun süredir faceit platformunda oyun oynuyorum. Oyun sayın 100'ü aştığında hakettiğin leveline ulaşacaksın ama premium ve ya support almadan oynayınca eşleştirmeler kötü oluyor. Yeni başlayanlar 4 level başladığı için sen 3 levelken takımına oyunu bilmeyen birisi gelebilir çok iyi de gelebilir. Support ve ya Premium alman sana rank oluşturur ve only premium matchmaking olarak oyuna girersin.
Para yatıramam diyorsan katlanacaksın bu tarz şeylere. Ben 7 levelim karşıma 9 -10 geliyor benim takıma 3-4 geliyor gibi şeyler de var.

Dostum uzun süredir faceit platformunda oyun oynuyorum. Oyun sayın 100'ü aştığında hakettiğin leveline ulaşacaksın ama premium ve ya support almadan oynayınca eşleştirmeler kötü oluyor. Yeni başlayanlar 4 level başladığı için sen 3 levelken takımına oyunu bilmeyen birisi gelebilir çok iyi de gelebilir. Support ve ya Premium alman sana rank oluşturur ve only premium matchmaking olarak oyuna girersin.
Para yatıramam diyorsan katlanacaksın bu tarz şeylere. Ben 7 levelim karşıma 9 -10 geliyor benim takıma 3-4 geliyor gibi şeyler de var.

Yorumun için teşekkürler. LEM ve üzeri bir seviye olmadığım için şu an (Mg 1- 2) para vermek pek faydalı olmaz bana. 5 maç felan attım yani yeniyim Faceit' de şuan. Tam çözemedim sistemi henüz.

Yorumun için teşekkürler. LEM ve üzeri bir seviye olmadığım için şu an (Mg 1- 2) para vermek pek faydalı olmaz bana. 5 maç felan attım yani yeniyim Faceit' de şuan. Tam çözemedim sistemi henüz.
Şuanda sadece oyun oynarsın ve level atlarsın. Aradaki fark platformdaki serverlerin 128 Tick olması. Mermiler daha doğru gider hedefi bulur. "Abi adamın kafasında sıkıyorum gitmiyor" derdi yok.

Peki banlama yaparken hangi ülke sunucusu seçilmeli. İyi ping değeri alabilmemiz için? Birde toxic kişileri engelleme gibi bir özellik var mıdır ? Takımımıza denk gelmemesi için.

Son düzenleme:
Peki banlama yaparken hangi ülke sunucusu seçilmeli. İyi ping değeri alabilmemiz için? Birde toxic kişileri engelleme gibi bir özellik var mıdır ? Takımımıza denk gelmemesi için.
Almanya iyidir. Fakat faceit sunucuları iyi olduğundan her serverde pingler iyidir.

Konuşurken aynı şeyleri Rainbow Six Siege'te kendim de yaşadığımı farkettim. Kafaya vurursun ölmez ping yüzünden. Solo Ranked girersin senin takım 50 seviye ortalama olur, rakip takım 100+ olur. Buradan Ubisoft'a da selam yollamak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı