Geçici dolgu çok hassas mı?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Geçici dolgu ile gülünür mü? (dişlere baskı olabiliyor ya) geçici dolgu ile, geçici dolgu olan diş tarafına yastığı yaslayarak yatmak doğru olur mu? Geçici diş dolgusu gerçekten çok mu hassas?

Kaliteli iş istiyorsan 3D yaptır. Yazık günah daha gençsin.

Ne olduğu hakkında fikrim yok, Osmaniye'de o yeni teknolojik şeyi yapan var mıdır bilmem ve ne kadar acaba? Farkı nedir? İlk defa duyuyorum.

Yapılmıştı bana da, pek fark hissetmedim hassas falan değildi. Kemire kemire tost yiyordum hatta.
Geçici mi? Geçici dolgulu dişinizle mi yediniz peki?

İstanbul'da dolu, artık el ayağa düştü dişçilik mesleği. Diploma alan klinik açtı.
Istanbul, Osmaniye değil. İl olan Osmaniye. Adana'ya eskiden bağlı olan Osmaniye yani.

Evet ama sen yine de o tarafınla yeme, sıcak şeyler içme. Ben böyle dedim diye yaparsın kırarsın falan.

Kankam inanır mısın bilmem ama su harici içecek içmedim. Tek problem geçici dolgu olmayan yan taraftaki dişlerimle hamburger yemem. Yarın pansuman var, eğer dolguya bir şey olduysa zaten muhtemelen Full makarnaya başlarım.

Istanbul, Osmaniye değil. İl olan Osmaniye. Adana'ya eskiden bağlı olan Osmaniye yani.

Kankam inanır mısın bilmem ama su harici içecek içmedim. Tek problem geçici dolgu olmayan yan taraftaki dişlerimle hamburger yemem. Yarın pansuman var, eğer dolguya bir şey olduysa zaten muhtemelen Full makarnaya başlarım.
Kanka bu kadar kasmana gerek yok. Ben rahat rahat yemek de yedim sigaramı da içtim. Aban demiyorum ama o tarafınla yine de yemek yeme.

İstanbul, Osmaniye değil. İl olan Osmaniye. Adana'ya eskiden bağlı olan Osmaniye yani.

Biliyorum, İstanbul'da ilçe olarak Osmaniye zaten yok, genelleme yaptım. Anlamadın. Dişçiler artık her yerde demek istedim.

Geri
Yukarı