FACEIT Premium alınır mı?

benimişte v2

Hectopat
Yer
Pythonya
Arkadaşlar merhaba, son 3-4 gündür FACEIT başladım; ücretsiz üyelikte maçlar atıyorum, ortalama 5 maçın 4'ü Win. Ayrıca şu an gözüken (fakat yapamıyorum) görevler 10 Win'e 500 puan, 60 Win'e 20k puan. Bu görevler bitince yenileniyor mu? Örneğin 60Win aldım ay ortasında, görevi yeniden yapabiliyor muyum? İlaveten size sorum: FACEIT Premium sizce değer mi 50 lira için, adamlar Pro mu? Yani aylık örneğin 120Win alabilir miyim günlük 7-8 maç girsek 2-3 kişi?

2 adet görev mevcut. Asıl olan 60+10 win 20.500K. Ayın başında alsan zaten, günlük 2 win alınca bitiyor görev. Vereceğin paraya kesinlikle değer. Ek olarak verdiğin paranın neredeyse 2 katını kazanıyosun. 20.500K'yı 20 dolar gibi düşün. Pro falan değil oynayanlar. Elo seviyene göre tabii ki oynayış şekilleri değişir.

2 adet görev mevcut. Asıl olan 60+10 win 20.500K. Ayın başında alsan zaten, günlük 2 win alınca bitiyor görev. Vereceğin paraya kesinlikle değer. Ek olarak verdiğin paranın neredeyse 2 katını kazanıyosun. 20.500K'yı 20 dolar gibi düşün. Pro falan değil oynayanlar. Elo seviyene göre tabii ki oynayış şekilleri değişir.
Hocam o görevler tekrarlanmıyor mu ay içinde?

Dostum dediğin olay şöyle. Çift olarak yapmak istiyorsan, yani 20.5K+20.5K şeklinde. Mesela Temmuz 15'te aldın. 15 gün süren kalıyor görevi bitirmeye. Çok oynarsan 15 günde 70 win rahat biter. Ağustos'a geldiğinde gene 15 gün süren kalıyor. 15 gün içinde de bitirirsen çift yapmış oluyorsun.

Dostum dediğin olay şöyle. Çift olarak yapmak istiyorsan, yani 20.5K+20.5K şeklinde. Mesela Temmuz 15'te aldın. 15 gün süren kalıyor görevi bitirmeye. Çok oynarsan 15 günde 70 win rahat biter. Ağustos'a geldiğinde gene 15 gün süren kalıyor. 15 gün içinde de bitirirsen çift yapmış oluyorsun.
Hocam sezon Temmuz 15'ten itibaren 15 güne bitiyor ki sen aldıktan itibaren 30 gün gibi bir olay yok benim bildiğim?

Geri
Yukarı