[Faceit Rehberi] CS:GO oyun keyfinizi arttırın

@261538 Kesinlikle katılıyorum. 60 Hz bir bahane değil. Şahsen ben Faceit 10 level değilim ama monitörüm 144 Hz. Yani iyi ekipmanlara sahip olmak sizi bir anda iyi oyuncu yapmaz. Hem biraz yetenek hem de çaba gerekiyor.

@Daryl1dx Şu ana kadar 2-3 hesapta +500 maç atmışımdır Faceit üzerinde gelen hile sayısı bir elin parmağını geçmez. O da bariz hile dediğimiz maç neredeyse yok. Adamlar cross koymayı bilmiyor, üstüne koşarak oyun oynuyor sonra rakip hile.🤷‍♀️

Bİlip bilmeden, yargılamadan konuşma lütfen. En sinir olduğum şey. Merak etme her önüme geçene hilesin sen hebele hübele demiyorum.

Bütün online oyunların genelinde çoğu oyuncu kendisinden daha iyi bir oyuncunun olabileceğini hesaba katmaz, öyle bir ihtimal yokmuş gibi davranır. Genelde Türk oyuncular yapıyor bunu. Adam CS:GO'da daha Nova, biri 30-40 vurdu diye hile olduğunu düşünüyor. Garip bir peek ile karşılaştı diye hile olduğunu düşünüyor. Biri köşeleri kontrol etti diye "nereden biliyorsun orada olduğumu" gibi zayıf argümanların arkasına sığınıyor.

Bütün Online oyunların genelinde çoğu oyuncu kendisinden daha iyi bir oyuncunun olabileceğini hesaba katmaz, öyle bir ihtimal yokmuş gibi davranır. Genelde Türk oyuncular yapıyor bunu. Adam CS:GO'da daha nova, biri 30-40 vurdu diye hile olduğunu düşünüyor. Garip bir peek ile karşılaştı diye hile olduğunu düşünüyor. Biri köşeleri kontrol etti diye "nereden biliyorsun orada olduğumu" gibi zayıf argümanların arkasına sığınıyor.

MM Türkler olarak yaşı 15'ten aşağısı, trollden, adam vuramayan kolsuz kişilerden ibaret. Herkes için söylemiyorum.

Premium bilmiyorum ama normalde yine hile geliyor. Rekabetçi maç kadar fazla olmasa da geliyor. 4 seviye falanım Faceit'te. Mm'de fazla hile var diye Faceit oynayım dedim 4 maç attım birinde spinbot diğerinde WH geldi :D.

Ufak bir dipnot Faceit'te karşınıza veya takımınıza hile gelmiyor ve gelemez Faceit'te 2300'e yakın maçım var şahsen kendim 0'dan hesap açıp üşenmeden ban yiyorlar mı test amaçlı girdim ve hile yazılımını açıp Faceit A.C yi aktif ettiğim anda oyuna bağlanmadan ilk önce Faceit ban attı saniyeler sonra Faceit'ten ban yiyince v.A.C yedi Faceit'in çok farklı bir A.C sistemi var ne paralı hile yok bu hile özel falan inanın Faceit'te hile açılmıyor 2500 maç oynadım 1 tanesinde daha hile gelmedi 1 ve gelmezde açılmıyor çünkü sistem oyuna bağlanmasına izin vermeden ban atıyor.
Bilip bilmeden, yargılamadan konuşma lütfen. En sinir olduğum şey. Merak etme her önüme geçene hilesin sen hebele hübele demiyorum.

Bu söylediğiniz şeyin olmasının tek bir şartı var oda şudur Faceit yeni hesap açan kişilere 3 Level'de başlatıyor CS rank alma gibi 3 maç oynayıp leveline yerleşiyor Faceit yeni Faceit'e girecek olan oyuncular için 1 maç denemesi için Faceit A.C siz oyuna bağlanmasına izin veriyor sizin eğer elonuz düşükse ki 4 Level olduğunu söylediniz karşınıza 3 Level yeni Faceit'e başlamış birisi gelip ilk oyunu olduğu için A.C açmadan oyununuza gelip hile açmış olabilir ama emin olun sizden sonra oynadığı ilk oyunda ya ban yemişdir ya da kapatmışdır.
Faceit Free ile pu.
Faceit Free ile puan toplayıp marketten alışveriş yapamıyor muyuz?

Maalesef Faceit'ten puan kasmanızın 3 yolu var 1 turnuvalar 2 Hub'lar ( 1 ay süren özel ligler yani özetle örnek TSL turkish stars League her ay en ok puan kasan kişilere güzel para ödülü ve Faceit puanı verilir 3 ise en çok kullanılan görevlerdir her hesaba rastgele 2 adet görev gelir bunlar Faceit Premium alıp örnek olarak 60W'in alırsan sana 20K puan vereceğiz şeklinde olur ama bunlar çok ciddi rakamlara çıkıyor mesela çok nadir kişilerde aylık 150W'in karşılığında 150K Faceit puanı alanlar var yani 1 ayda 1.200TL'lik CS:GO itemi alabiliyorsunuz böyle hesaplar internette satılıyorlar fiyatları biraz uçuk olsa da mesela kendim daha yeni 100W'in karşılığında her ay 75K Faceit puanı veren bir hesap aldım 700TL karşılığında araştırıp öğrenebilirsiniz. @Rix

Son düzenleme:
Takımın yoksa face itte işkence. Her maça Rus'lar geliyor neredeyse Full trol İngilizce info bile veremiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı