FACEIT trollerinden nasıl kurtulunur?

NasaWw

Centipat
Daha fazla  
CS:GO oynayan arkadaşım olmadığı için sürekli tek başıma giriyorum. FACEIT 2-3 Level'im sürekli troll veya hile geldiği için bir maç kaybedip bir maç kazanıyorum, bu yüzden hiçbir şekilde rank atlayamıyorum. 34 vurduğum maçı 2 toxic Rus yüzünden kaybettim. Artık bundan çok sıkıldım psikolojim bozuldu. Bu eşleştirmelerden kurtulmak için ne yapabilirim? Ya da trollemeyen takım arkadaşlarını nereden bulabilirim? (Klanlarda lobilere giriyorum, 2 levelsin deyip atiyorlar. Bildiğiniz toxic olmayan klanları da örnek verebilirsiniz).

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynayan arkadaşım olmadığı için sürekli tek başıma giriyorum. FACEIT 2-3 Level'im sürekli troll veya hile geldiği için bir maç kaybedip bir maç kazanıyorum, bu yüzden hiçbir şekilde rank atlayamıyorum. 34 vurduğum maçı 2 toxic Rus yüzünden kaybettim. Artık bundan çok sıkıldım psikolojim bozuldu. Bu eşleştirmelerden kurtulmak için ne yapabilirim? Ya da trollemeyen takım arkadaşlarını nereden bulabilirim? (klanlarda lobilere giriyorum, 2 levelsin deyip atiyorlar. Bildiğiniz toxic olmayan klanları da örnek verebilirsiniz).

Premiuma yükseltebilirsin öyle bir şey varmış herhalde.

CS:GO pişmanlıktır.

Hileye çözüm bulmak yerine sis bombası güncelliyorlar 😃

Adam troll diyor sen hile diyorsun 4.5 senedir CS:GO oynuyorum bir tane bile hile gelmedi.

Geri
Yukarı