Faceit ban yer miyim?

Nihilianth

Decipat
Arkadaşlar ben perfecto vuruşlar yaptım, her zamanki gibi karşı takım ağladı ve "are you smurf" dediler ben de "yes" dedim. Daha sonra "ı have a two acc, this is a smurf acc" dedim, sırf bunu yazdım diye Faceit'de ban yer miyim? Smurf yasakmış diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben perfecto vuruşlar yaptım, her zamanki gibi karşı takım ağladı ve "are you smurf" dediler ben de "yes" dedim. Daha sonra "ı have a two acc, this is a smurf acc" dedim, sırf bunu yazdım diye Faceit'de ban yer miyim? Smurf yasakmış diyorlar.

Smurf hesap yasak. Ama bu banlama olayını sebepsiz yere yapmazlar diye düşünüyorum. Gönlün rahat olsun.

Faceit oynarken karşıya 1 level adam gelmişti, daha doğrusu CS:GO leveli 1'di, ve felaket oynuyordu Shift basmamıza rağmen MP9 ile tarayarak çıkıyor, wallbang atıyordu.

Nadirde olsa Faceit'de hile açanlar olabiliyor. O maçta kaybettiğini elo hile banlanınca sana geri veriliyor. Ya da smurf hesap olabiliyor genelde Faceit levellerini yükseltip sitelerde satıyorlar.

Nadirde olsa Faceit'de hile açanlar olabiliyor. O maçta kaybettiğini elo hile banlanınca sana geri veriliyor. Ya da smurf hesap olabiliyor genelde Faceit levellerini yükseltip sitelerde satıyorlar.
Belki dediğiniz gibidir, umarım banlanırlar. Nedir bu hilelerden çektiğim ya, kaybederken ez win, kazanırken mevlana.

Ban yersin muhtemelen.
Smurf değilim, sırf chat'e smurfum yazdım diye ban yemem herhalde.

Belki dediğiniz gibidir, umarım banlanırlar. Nedir bu hilelerden çektiğim ya, kaybederken ez win, kazanırken mevlana.

Smurf değilim, sırf chat'e smurfum yazdım diye ban yemem herhalde.
Şimdi adam bana White Nigger yazıyor chat'e, ben bunu rapor etsem o da ban yer. İtiraf gibi düşünebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı