Fahrettin koca, belirti göstermeyen ama testi pozitif çıkan vakaların günlük açıklanan tabloda yer almadığını söyledi

Tipitip

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, durum bu ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bariz bir şekilde çarpıtma olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu kişiler hasta olarak nitelendirilmiyor sadece taşıyıcı olarak nitelendiriliyor. Söylenmemesi hatalı fakat bu kişiler tekrardan söylüyorum hasta değil ileriki zamanlarda umarım ayrı olarak asemptomatik vakaların sayılarını da açıklarlar.

Konuşmayı 5.05'den başlayıp en azından 7.30'a kadar izlemenizi tavsiye ediyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bariz bir şekilde çarpıtma olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu kişiler hasta olarak nitelendirilmiyor sadece taşıyıcı olarak nitelendiriliyor. Söylenmemesi hatalı fakat bu kişiler tekrardan söylüyorum hasta değil ileriki zamanlarda umarım ayrı olarak asemptomatik vakaların sayılarını da açıklarlar.
Hocam tek sorun o kişinin belirti gösterip göstermemesi değil virüsü taşıması. Virüsü taşıdıktan sonra belirti gösterse de göstermese de o kişi COVID-19 enfektesidir.

Aaa, olur mu öyle, TTB açıklama yapmış hemen kapatılsın bence. Ülkede devlete, pardon hükümete muhalif açıklama yapan terörist ilan ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı