Fake GPU düzeltilir mi?

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Elimde fake GTX 960 var. Aslında GTX 550 Ti 2 GB fakat kendini 960 sanıyor. Bende Driver kurduğumda GTA 5 gibi oyunlarda 550 Ti Driver'ı kurduğum için giremiyorum. 960 Driver'ı kurunca da Driver yok gibi davranıyor. Çünkü kart 550 Ti. BIOS ayarlarıyla veya başka bir şey yapıp 550 Ti olduğunu göstermesinin yolu var mı?
@Emre C @marcel'o

Bu konudaki Triggering Sim. açılmayan bilgisayarınız mı? Büyük ihtimalle öyle ama emin olmak istedim. Oyunun açılmama sebebi bu olabilir çünkü.

Karta GTX 550 Ti BIOS'u kurmalısınız diye biliyorum ama nasıl yapıldıgı hakkında fikrim yok.

Bu konudaki triggering sim. Açılmayan bilgisayarınız mı? Büyük ihtimalle öyle ama emin olmak istedim. Oyunun açılmama sebebi bu olabilir çünkü.

Karta GTX 550 Ti BIOS'u kurmalısınız diye biliyorum ama nasıl yapıldıgı hakkında fikrim yok.

Evet o konuyla ilgil. BIOS linki vb. var mı? Nasıl yükleyeceğim? Bilen biri varsa yazabilir mi?

Satın aldığın ürünün yanında CD içerisinde oynamış bir driver gelmesi lazımdı.

Dosya Ekleri

• ekran kartı.PNG
    ekran kartı.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 100
  • ekran kartı1.PNG
    ekran kartı1.PNG
    94,7 KB · Görüntüleme: 106
Driver kuruyorum. GTX 550 Ti driver'ı. Ama GTX 960 algıladığı için GTA V benzeri oyunları açmıyor.
Hocam bildiğim kadarıyla bu ürünü satanlar driver ile oynuyorlar ayarıyla falan sonra bunu sana CD içerisinde gönderiyorlar onu kuruyorsun. Onun dışında neler yapılıyor bilmiyorum neden fake GPU aldın ki?

Dosya Ekleri

• ekran kartı2.PNG
    ekran kartı2.PNG
    84,8 KB · Görüntüleme: 100

Yeni konular

Geri
Yukarı