Fake GTX 750

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zachaer21

Decapat
Daha fazla  
Sizle bir konu hakında danışacağım GPU Z hakında.
Kartımın fake oldugunu soyluyor ama her oyunu oynadım mavi ekran almadım.
NVIDIA sitesinden driveri indirdim sorun yaşamadım ama GPU Z yanlış olabilir mi?

Ekran Görüntüsü (4).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudaki mevcut resimler ile karta ait bilgiler veremez misiniz bize? Hangi GPU aslında mesela?

Maalesef zira GPU'nun fotosu yok. Ancak GPU-Z ne derse ona güvenebiliriz şu anda. Kart gelirse söküp bakarım.

Kendisi de bundan pay alıyor. Fake kart önemli bir içerik siteleri ve YouTube kanalları için.

Doğru lakin ben 10 yıldır (CHIP'i de sayarsak 15) bıkmadan usanmadan soru cevaplayan, çözüm videoları çeken bir editör bilmiyorum 😊

Bu arada kartı alıp, videoyu çekip fake kartı geri de gönderebilirim işim bitince...

Maalesef zira GPU'nun fotosu yok. Ancak GPU-Z ne derse ona güvenebiliriz şu anda. Kart gelirse söküp bakarım.

Doğru lakin ben 10 yıldır (CHIP'i de sayarsak 15) bıkmadan usanmadan soru cevaplayan, çözüm videoları çeken bir editör bilmiyorum 😊

Bu arada kartı alıp, videoyu çekip fake kartı geri de gönderebilirim işim bitince...

Aynen öyle, fake kartı ile işin bitince gönderedebilirdi ama o iyilik yapıp adamlığını ortaya koydu ve kullanıcı mağdur olmaması için üzülmemesi için yeni bir kart gönderecek. Yani olayın özeti @Recep Baltaş gibi adamlar bu sosyal medyada az bulunur. Kaç kişi bir kullanıcıyı kullanıp sırtından para kazandığını gördüm. Hatta utanmadan hem sırtından para kazanıp banladığını ve engellediğini dahi gördüm. Şimdi böyle olayları buraya anlatsam roman olur.

Nitelikli dolandırılmışsınız.

Sorun değil 5 yıll götürdü beni. Bu kart.

Aynen öyle fake kartı ile işin bitince gönderedebilirdi ama o iyilik yapıp adamlığını ortaya koydu ve kullanıcı mağdur olmaması için üzülmemesi için yeni bir kart gönderecek yani olayın özeti @Recep Baltaş gibi adamlar bu sosyal medyada az bulunur kaç kişi bir kullanıcıyı kullanıp sırtından para kazandığını gördüm hatta utanmadan hem sırtından para kazanıp banladığını ve engellediğini dahi gördüm şimdi böyle olayları buraya anlatsam roman olur.

Nasıl yapacağız simdi?

Hocam ben konuya baktım sahte 650 veya 650 Ti olma ihtimalı var.

Hocam ben konuya baktım sahte 650 veya 650 Ti olma ihtimalı var.
Yalnız hocam iyi bir fake kartı diyebilirim Recep Baltaş hocama giden fake kart vardı izlemiştim videosunu mavi ekran hatası verip duruyordu ve düzgün çalıştırmıyordu ama bu fake kart biraz işe yarıyor gibi hata vs vermiyor :D
İnstegram adresi uzerinden belirtim cevap bekliyorum.
İsterseniz buradanda iletişime geçebilirsiniz çünkü Recep Baltaş hocam buradada aktif sayılır.

Yalnız hocam iyi bir fake kartı diyebilirim Recep Baltaş hocama giden fake kart vardı izlemiştim videosunu mavi ekran hatası verip duruyordu ve düzgün çalıştırmıyordu ama bu fake kart biraz işe yarıyor gibi hata vs vermiyor :D

1 yılldır fark etmedim bile hata 0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı