Fake GTX 960 çöküyor

Otaku

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : Xeon X3450 O.C (5.0 GHZ)
GPU : GTX 1080 TI O.C 12 GB
RAM : 16 GB DDR3 1866mhz O.C
Monitör : LG Ultrawide 34'
Meslek
Jıte E Spor takımında Pınar hanımın Koçu
Dostlar merhaba, yakın zamanda bir bilgisayar topladım her sürücüyü yükledikten sonra oyunlarda bazen açılmama çökme gibi sorunlarla karşılaştım. Ekran kartının clock değerlerine bakayım derken GPU-Z uygulamasında ekran kartımın yanında fake yani sahte yazısını gördüm. Ekran kartım sahte mi yoksa bir driver sorunu mu var? Bilgili birisi yazabilir mi? Sahteyse bu ekran kartına gerçek BIOS yazdırabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 20220831_195455.jpg
    20220831_195455.jpg
    190,7 KB · Görüntüleme: 146
Dostlar merhaba, yakın zamanda bir bilgisayar topladım her sürücüyü yükledikten sonra oyunlarda bazen açılmama çökme gibi sorunlarla karşılaştım. Ekran kartının clock değerlerine bakayım derken GPU-Z uygulamasında ekran kartımın yanında fake yani sahte yazısını gördüm. Ekran kartım sahte mi yoksa bir driver sorunu mu var? Bilgili birisi yazabilir mi? Sahteyse bu ekran kartına gerçek BIOS yazdırabilir miyim?

Ekran kartı sahte geçmiş olsun hocam.

Sahte bir ekran kartı BIOS yazdırarak işi çözemezsiniz yeni bir GPU almaya çalışın.

Chipseti illa gerçek bir ekran kartına aittir. Onun BIOS'unu yazdırmak mümkün değil midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU-Z üzerinde sahte olarak gözüküyorsa %99 sahtedir. Her hangi bir yazılım vb. ile bir şey yapamazsınız mecburen yeni bir kart almak zorundasınız veya kullabildiğiniz kadar kullanmalısınız.

Geri
Yukarı