Çözüldü Fake GTX 960 güncel sürücülerde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Yeni sistem topladım. Öncelikle sistem özelliklerimi yazayım.
  • Anakart: MSI B450M PRO- M.2 Max.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
  • RAM: Patriot 3200 MHz 8 GB.
  • PSU: FPS FPS600-60AHBC
  • Kasa: Everest bumpy.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 960 ( sadece bu parça ikinci el alındı)
Windows 10 yükledikten sonra driverları yüklerken ekran kartı Driver'ını yüklerken mavi ekran hatası verdi, sistemi yeniden başlatıp manuel olarak yüklemeye çalıştığımda en güncel sürüm ve ondan önceki 3 sürümü yüklerken hep hata aldım. Aldığım hatanın fotoğrafını çekip ekledim. Hata code 43 diyor ancak bunun çözümü olan tüm yolları denedik yine de olmadı. Diğer birçok forumda ve sitede önerilenleri yaptık ama çözüm olmadı. Daha eski sürücüleri yükledik bu sefer en azından çalıştı. Ancak stabil bir şekilde çalışmıyor sistem GTX960'ı görüyor ancak oyun vs giremiyorum. FPS 10'u geçmiyor hatta açmıyor. Benchmark testi yaptık sonuç %7 verdi. Varla yok arası yani. Sorun yazılımsal mı donanımsal mıdır? Eğer çözümünü bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• ekran kartı hata.jpeg
    ekran kartı hata.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 3.242
Uzun zamandır siteye uğramıyordum Recep Bey video yapmış konuya bakmak istedim bu sebeple geçmiş olsun ve yenisi hayırlı olsun diyorum 😂

Yeni sistem topladım. Öncelikle sistem özelliklerimi yazayım.
  • Anakart: MSI B450M PRO- M.2 Max.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
  • RAM: Patriot 3200 MHz 8 GB.
  • PSU: FPS FPS600-60AHBC
  • Kasa: Everest bumpy.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 960 ( sadece bu parça ikinci el alındı)
Windows 10 yükledikten sonra driverları yüklerken ekran kartı Driver'ını yüklerken mavi ekran hatası verdi, sistemi yeniden başlatıp manuel olarak yüklemeye çalıştığımda en güncel sürüm ve ondan önceki 3 sürümü yüklerken hep hata aldım. Aldığım hatanın fotoğrafını çekip ekledim. Hata code 43 diyor ancak bunun çözümü olan tüm yolları denedik yine de olmadı. Diğer birçok forumda ve sitede önerilenleri yaptık ama çözüm olmadı. Daha eski sürücüleri yükledik bu sefer en azından çalıştı. Ancak stabil bir şekilde çalışmıyor sistem GTX960'ı görüyor ancak oyun vs giremiyorum. FPS 10'u geçmiyor hatta açmıyor. Benchmark testi yaptık sonuç %7 verdi. Varla yok arası yani. Sorun yazılımsal mı donanımsal mıdır? Eğer çözümünü bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Mavi ekrandaki koda baktığımda sahte bir ekran kartı olduğu anlaşılıyor.

Evet, maalesef sahte ekran kartı satmışlar size.

Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş.
Okurumuzun GTX 950 Gaming 2G kartı da kargolandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aga bee sizin bu yıllari özledim 8.1 vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı